Teknik Yapı Upcity Projende Son Daireler

Teknik Yapı Upcity Projende Son Daireler

Upcity, Kartal Uğur Mumcu'nun tam ortasında, Aydos Ormanları'nın eteğinde yükseliyor. 340 dairelik 5 blok Upcity Flats ve bölgenin en büyük, en kapsamlı alışveriş merkezi Upcity Center'dan oluşan Anadolu yakasının bu yeni yaşam merkezi, çok yakınındaki Tem ve E5 bağlantılarıyla da benzersiz bir proje.


İstanbul’un oksijen deposu
Sağlıklı bir yaşamın kapıları da UpCity’yle açılıyor. Anadolu yakasının oksijen deposu Kartal Aydos Ormanı’nın yanıbaşında yükselen UpCity’de dilerseniz site içindeki yürüyüş yollarında sevdiklerinizle keyifli yürüyüşler yapabilir, dilerseniz Aydos Parkı’nda tempolu bir sabah koşusu yaparak formunuzu koruyabilirsiniz.


Yaşam kalitesini yükselten bir proje.
Tüm Teknik Yapı projeleri gibi UpCity de kaliteli bir yaşamın olmazsa olmazlarını eksiksiz bir şekilde içinde barındırıyor. Temiz hava ve yeşili korumak için planlanmış yeraltı otoparkı, çocuklarınızın ve sizin güvenliğiniz için günün her saati çalışan güvenlik hizmeti, bunlardan sadece birkaçı. Dahası, yürüyüş alanları, spor tesisleri, yüzme havuzu, sauna, buhar odası… Hepsi, boş zamanlarınızı dolu dolu geçirmeniz için UpCity’de sizi bekliyor.


Proje Yeri

Kartal - Uğurmumcu - İstanbul
Project Özellikleri
10 Katlı 3 Blok Residence
12 Katlı 2 Blok Residence
Alışveriş merkezi ve alışveriş alanları
Toplam 340 daire
Kapalı - Açık otoparklar
Kamera kontrollü güvenlik sistemi
Açık yüzme havuzu
 
Toplam insaat alanı
  120.000 m²
Başlama - Bitiş Tarihi
  2009 - 2011 

Etiketler : Teknik Yapı , Teknik Yapı Konut Projeleri , Teknik Yapı Kartal Konut Projeleri , Upcity , Teknik Yapı Upcity , Upcity Satılık , Kartal Konut Projeleri , Kampanyalı Projeler

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman