Mesa Urla Evleri

Mesa Urla Evleri

MESA Urla Evleri İzmir - Çeşme Otoyolu'nun Urla gişelerine 2 km. yakınlıkta yer alıyor. Otoyol'un sağladığı ulaşım kolaylığı, site sakinlerine, yıl boyu yaşamlarını büyükşehir’in kargaşasından uzak bir huzur ortamında sürdürmelerine imkân veriyor.


Site çevre çiti ile çevrelenmiş, girişleri kontrollü, kendine yeter donanıma sahip bir yapıda. Yerleşimin merkezinde, en zengin deniz manzarasına sahip bir konumda kapalı ve açık yüzme havuzu olan, çeşitli sportif ve sosyal aktivitelerin geçekleştirileceği bir merkez ve spor sahaları yer alıyor.

Mesa Urla Evleri
 
Sitenin yapı dili, Ege Mimarisi'nin farklı ve güncel bir yorumu ile oluşturuldu. Kişilikli ve özgün bir çevre yaratıldı. Aynı yaklaşım iç ve dış mekânların düzenlenmesinde de sürdürüldü. Malikâne olarak niteleyebileceğimiz, seçkin yaşam birimleri oluşturuldu.

MESA Urla Evleri’nin satışı tamamlanan 1. Etabı 3 farklı konut tipini içermekte ve 20 hektarlık bir arazide yer almaktaydı. Her evi 4 yatak odası, garaj, veranda ve teraslarla dışarı uzanan zengin yaşam alanlarına sahip 30 konutluk sitede yaşam devam etmekte.

MESA Urla Evleri’nin 30 konuttan oluşan 2. Etabı, 1. Etap yerleşmeye bitişik 33.000 m2’ lik bir alanda gerçekleşiyor. Sitede A (brüt 325 m2) ve B  (brüt 278 m2) olmak üzere iki konut tipi yer alıyor. 

İletişim:

Tel: 0.232.761.0202
Fax: 0.232.761.0203

www.mesa.com.tr

Etiketler : mesa inşaat , mesa mesken , mesa grup , mesa urla evleri , mesa konut haberleri , izmir konut haberleri , izmir ev , urla evleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman