Polenium Dragos Suites İle Dragos Değişiyor, Değeri yükseliyor...

Polenium Dragos Suites İle Dragos Değişiyor, Değeri yükseliyor...

 Polenium Dragos Suites İle Dragos Değişiyor, Değeri yükseliyor...

İstanbul Anadolu Yakasında, Dragos Tepesinin eteğinde, Marmara denizi ve Prens adalarına hakim konumda bulunmaktadır.

Dünyanın en başarılı mimarlarından Zaha Hadid'in çizdiği Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi'ne kısa zamanda başlanacak. Projede ofis ve konut binalarının yanı sıra kültürel işlevli yapılar, otel ve restoranlar, marina yer alacak. 555 hektarlık alanda 10 milyar dolarlık yatırımla baştan yaratılacak olan Kartal, Maslak'tan sonra İstanbul'un ikinci gökdelen bölgesi olacak ve kentin en yüksek binası (60 kat) burada inşa edilecek.
Polenium Dragos Suites ; hem şehir merkezinde, hem kendi dünyanızda olmanın rahatlığını size sunar.

Gelişen ulaşım ağı sayesinde İstanbul'un en büyük iş ve ofis alanları burada oluşturulacak. Taşocağında oluşan göl ıslah edilerek çevresinde çeşitli sosyal tesisler, kafeler ve butik oteller yer alacak. Kısaca Kartal, hem Zaha Hadid'in mimariyi zorlayan çalışmaları hem de diğer projelerle birlikte İstanbul'un en yeni ve en modern semtlerinden biri olacak. (* Zaha Hadid, "Pritzker Mimarlık Ödülü"nü kazanan ilk kadın mimar.)

Ayrıca, Kartal Kentsel Dönüşüm Proje alanına komşu Dragos'ta İstanbul Metropoliten Planlama Merkezi'nin (İMP) öncülüğünde şehrin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri daha hayata geçecek. Dragos'ta alışveriş merkezleri, oteller ve plazalar yükselecek. Böylece yakın bir gelecekte Dragos 'da sosyal ve ekonomik hayat daha da canlanacak. Böylece Polenium Dragos Suites ile gerçekleştirdiğiniz yatırımın geri dönüşünü kat ve kat alacaksınız...

Şehrin Kalbinde ama Adalarda ayağınızın altında...

Dragos'un hemen yakınında oluşturulacak Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi (Kartal Merkezi İş Alanları-MİA) kapsamında, büyük sanayi kuruluşları, işyerleri ve fabrikalar şehir dışına taşınıyor. Dragos ve çevresi, İstanbul'un yeni Boğaziçi haline geliyor.
2011 yılı sonunda hizmete girecek Kadıköy - Kartal metro istasyonuna 10 dakika mesafede

Polenium Dragos Suites den görünen her yer, deniz ve gökyüzü. Marmara Denizi'nde birer inci tanesi gibi duran ve Prens Adaları adı verilen; Kınalı, Heybeli, Burgaz ve Büyükada bu enfes manzarayı daha da zenginleştiriyor.havuz Üstelik,

Bağdat Caddesi'nin devamı olan ve eskiden Bağdat Caddesi olarak anılan sahil yolu, Polenium Dragos Suites 'in önünde uzanıyor

Kartal'da inşa edilecek 1000 yatlık marina ve büyük yolcu gemilerinin yanaşacağı liman da deniz tutkunlarını ve denizcileri, bir mucizenin parçası olmaya davet ediyor.

Seçkin bir yaşam demek, aynı zamanda kaliteli zaman geçirdiğiniz bir yaşam da demektir. Polenium Dragos Suites sakinleri güne deniz manzarasıyla uyanıyor.

Dilerlerse sahilde sporlarını yapıyor. Deniz sporları ve aktiviteleri ile sanki güney sahilindeymişcesine yaz kış demeden hayatın tadını çıkarıyorlar.
Sonra denize karşı bir çay içip Marmara'nın nefesini çekin ruhunuza !
Neden Polenium Dragos Suites

Çünkü;
    Yeni komşularınız Büyükada, Heybeliada, Burgazadası, Kınalıada. Yeni manzaranız Marmara Denizi.
    Bir kale sağlamlığında inşa edilmiş, en küçük ayrıntısına kadar birinci sınıf bir evde oturmanın güvenlik duygusunu hissedin.
    Başınızı dışarıya her çevirişinizde efsanelere konu olmuş bir manzaraya bakmanın keyfini yaşayacaksınız.
    İstanbul Anadolu Yakasında, Dragos Tepesinin eteğinde, Marmara denizi ve Prens adalarına hakim konumda bulunmaktadır.
    Polenium Dragos Suites, Anadolu yakasında Dragos sahil şeridine yürüme mesafesindedir.s
    İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 25 km, Atatürk Havalimanına 50 km mesafededir.
    Bostancı Deniz Otobüsü Terminaline 8 km, Bağdat Caddesine 10 km, Grand Prix'in düzenlendiği İstanbul Park'a 40 km       uzaklıktadır.
    Maltepe CarrefourSA Alışveriş Merkezine 5 dakikadır.
    2011 yılı sonunda hizmete girecek Kadıköy - Kartal metro istasyonuna 10 dakika mesafededir.
    Dünya'nın en büyük adliyesi ünvanına sahip Kartal Adliye Sarayına 15 dakika mesafededir.
    Marmaray Projesine çok yakın konumda olan Polenium Dragos Suites ile Halkalı'ya kadar hızlı ve rahat ulaşım imkanı sunmaktadır.
    Bağdat Caddesi'nin devamı olan ve eskiden Bağdat Caddesi olarak anılan sahil yolu, Polenium Dragos Suites 'in önünde uzanıyor.


Bilgileri

Piri Reis Cad. No: 1 Dragos-Maltepe/İSTANBUL

Tel: 90 216 352 97 93

Etiketler : Polenium Dragos Suites İle Dragos Değişiyor , Değeri yükseliyor. Polenium Dragos Suites , Polenium Dragos Suites satılık , kartal Polenium Dragos Suites , kartal konut projeleri , kartal adalar manzaralı daireler

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman