Toki İstanbul Kampanyası 100 tl Taksitle Ev Sahibi Yapacak.

Toki İstanbul Kampanyası 100 tl Taksitle Ev Sahibi Yapacak.

 Toki İstanbul da 100 TL Taksitle Ev Sahibi Yapacak.

Başbakan Erdoğan dan TOKİ ye tam destek.

TOKİ Başkanı Bayraktar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın talimatıyladar gelirli vatandaşlara yönelik Kayabaşı nda başlattıkları ekonomik konut projelerini Anadolu yakasına da taşımaya başlayacaklarını söyledi.

Ucuz konut Anadolu yakasına taşınacak.

TOKİ Başkanı Bayraktar , Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın talimatıyla dar gelirli vatandaşlara yönelik Kayabaşı nda başlattıkları ekonomik konut projelerini Anadolu yakasına da taşımaya hazırlandıklarını müjdeledi.

Tuzla da hayata geçirilecek proje kapsamında ayda 100 liradan başlayan ödeme seçenekleriyle önemli bir alternatif oluşturacaklarını belirten Bayraktar, ilk etapta, 674 ve bin 683 konut olmak üzere iki kısım halinde inşa edilecek 2 bin 357 konut içinde dar gelirli vatandaşlara yönelik 45 metrekare büyüklüğünde evler de yer alacağını söyledi.

Bu evlere 180 ay vade ve 100 TL den başlayan taksitlerle sahip olunabilecek.

Etiketler : Toki İstanbul Kampanyası 100 tl Taksitle Ev Sahibi Yapacak , toki istanbul projeleri , toki istanbul anadolu yakası projeleri , toki istanbul avrupa yakası projeleri , toki kampanyaları , toki ne zaman nerede proje yapıyor.

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman