Fiyapı Başkanı Fikret İnan FiYaka Kırıkkale projesinde agresif bir fiyat politikası izledik

Fiyapı Başkanı Fikret İnan FiYaka Kırıkkale projesinde agresif bir fiyat politikası izledik

Fİ YAKA KIRIKKALE

Fiyapı Başkanı Fikret İnan “FiYaka Kırıkkale projesinde agresif bir fiyat politikası izledik.

Kusursuz Bir Uydu Kent!

330 bin m2 alan üzerinde, 7.000 konuttan oluşan; 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 40 m2 ile 110 m2 arasında daire seçeneklerinin yer aldığı kusursuz bir uydu kent: Fi-Yaka Kırıkkale.

İlk Etap konut teslimleri 30 ay sonra 2013’de teslim edileceği fi yaka kırıkkale projesinde

 Son gün 31 aralık olarak belirlendi

lansmanı yapıldığı günden beri bütün dikkatleri üzerine çeken fi yaka Kırıkkale projesi için Fiyapı Başkanı Fikret İnan “FiYaka Kırıkkale projesinde agresif bir fiyat politikası izledik. 29 bin liraya daire ve şok kredilendirme olanakları ile bir ilke daha imza attık” dedi.

İnan “40 m2 1+1 daireleri 29 bin liradan, 54 m2 2+1 daireleri 39 bin liradan, 60 m2 1+1 daireleri 44 bin, 110 m2 2+1 daireleri 79 bin ve 3+1 110 m2 daireleri 79 bin liradan satışa sunacağız” dedi.

Fi-Yaka, Kırıkkale Uydu Kent Projesi’nin ardından Konya ve Sakarya’da yeni uydu kent projelerine başlayacak” dedi. Ankara’ya 45 kilometre, Organize Sanayi Bölgesi’ne 1 kilometre, Kırıkkale Üniversitesi’ne 5 kilometre uzaklıkta yer alan Fi Yaka Kırıkkale projesinin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, voleybol sahası, basketbol sahası, çocuk parkları, özel oyun alanları, sauna, masa oyunları, sosyal alanlarda kablosuz internet, Fi-Club Spor Merkezi ve 24 saat özel güvenlik yer alıyor.

 

Fİ Yaka İletişim bilgileri

Web        :  www.fiyapi.com.tr

Tel           : 44 44 397

Etiketler : Fiyapı Başkanı Fikret İnan “FiYaka Kırıkkale projesinde agresif bir fiyat politikası izledik , tokiyle yarışan fi yaka kırıkkale projeleri , fi yapı fiyaka fiyaka kırıkkale haberleri , krıkkale toplu konut proje haberleri , fiyaka kırıkkla

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman