Bir Yıl Peşinat Yok Bir Yıl Taksit Yok. 1İSTANBUL Projesi

Bir Yıl Peşinat Yok Bir Yıl Taksit Yok. 1İSTANBUL Projesi

 1istanbul, "Bir Yıl Taksit Ödetmeden" Ev Sahibi Yapacak
Ispartakule bölgesinin en büyük projesi olarak farklı mimari yapısı ile öne çıkan konut ve yaşam projesi 1istanbul, "halden anlayan ödeme planı" sloganıyla sürpriz ödeme koşulları ile satışa çıkarıldı Ispartakule bölgesinin en büyük projesi olarak farklı mimari yapısı ile öne çıkan konut ve yaşam projesi 1istanbul, "halden anlayan ödeme planı" sloganıyla sürpriz ödeme koşulları ile  HIZLI BR ŞEKİLDE KAMPANYALI SATIŞLARINI BAŞLATTI.

1STANBUL'da kaliteli bir yaşam için ihtiyacınız olan her ayrıntı düşünüldü.

Dairenize direk geçiş yapabileceğiniz kapalı otopark,
Kullanmadığınız eşyalarınızı saklayabileceğiniz size özel depo,
Blok girişlerinde sizi ve misafirlerinizi karşılayan ferah bir lobi ve
bekleme alanı, Her katta bahçe keyfini yaşayıp samimi dostluklar kurabileceğiniz kat bahçeleriyle 1STANBUL, kendinize ve ailenize verebileceğiniz en güzel hediye.

1STANBUL'un yaşama renk ve hareket katan sosyal alanlarıyla, dolu dolu bir hayat ve sağlıklı bir gelecek sizi bekliyor.
Özgün mimarisi, geniş sosyal olanakları, 58m2'den 219m2'ye kadar değişen 37 tipte 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 daire alternatifleri ve ulaşım imkanları ile 1STANBUL, size keyifli bir yaşamın yanı sıra, herkesin yaşamak isteyeceği, kazançlı bir yatırım fırsatı da sunuyor. İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule'nin en merkezi noktasında yer alması da 1STANBUL'un, değeri sürekli artan, kira getirisi yüksek bir proje olmasını sağlıyor.
Doğallık, estetik ve konfor... 1STANBUL'da hepsi bir arada. Hayatın akışını suyun akışıyla dengeleyen kanallar, estetikle yeşili bir araya getiren peyzaj ve çevre düzenlemeleri, özgün mimari tasarımıyla hayata renk katan teraslar ve kat bahçeleriyle 1STANBUL size rengarenk bir yaşamın kapılarını açıyor.
Avrupa Yakası'nda modern yaşamın yeni merkezi olan Bahçeşehir - Ispartakule'nin girişinde yer alan 1STANBUL, alternatif ulaşım olanaklarıyla şehrin enerjisinden kopmadan huzurlu bir yaşam sunuyor. Bir yanda şehir, diğer yanda deniz ve göl manzarasına sahip 1STANBUL'da hayat dört dörtlük yaşanıyor. merkezi noktasında yer alması da 1STANBUL'un, değeri sürekli artan, kira getirisi yüksek bir proje olmasını sağlıyor.

1STANBUL'da kaliteli bir yaşam için ihtiyacınız olan her ayrıntı düşünüldü.
Dairenize direk geçiş yapabileceğiniz kapalı otopark, Kullanmadığınız eşyalarınızı saklayabileceğiniz size özel depo, Blok girişlerinde sizi ve misafirlerinizi karşılayan ferah bir lobi ve bekleme alanı, Her katta bahçe keyfini yaşayıp samimi dostluklar kurabileceğiniz kat bahçeleriyle 1STANBUL, kendinize ve ailenize verebileceğiniz en güzel hediye.

1STANBUL'un yaşama renk ve hareket katan sosyal alanlarıyla, dolu dolu bir hayat ve sağlıklı bir gelecek sizi bekliyor.

İLETİŞİM

0212 4056 09 40

Etiketler : Bir Yıl Peşinat Yok Bir Yıl Taksit Yok. 1İSTANBUL , TOKİ , EMLAK KONUT , EMLAK GYO , PEŞİNATSIZ KONUT PROJELERİ , SIFIR FAİZLİ KONUT PROJELERİ , yeni konut projeleri , en cazip kampanyalı konut projeleri , en yeni konut projeleri , ev projeleri , gayrim

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman