Bizim Evler3 de Kampanya

Bizim Evler3 de Kampanya


724 konuttan oluşan ilk projesi Bizim Evler-1’i çok kısa bir sürede tamamlayan, Bizim Evler-2 projesinin inşaatını ve satışını hızla yürüten İhlas İnşaat, şimdi de bölgenin en yeşil, en mavi, en kapsamlı projesi Bizim Evler-3’ü başlatıyor. Sırada Bizim Evler-4 var…

İSTANBUL’da Avrupa yakasının incisi Ispartakule’de, Haziran 2009’da teslim edilen ve yaşama geçilen 724 konutluk Bizim Evler-1 ve bitme aşamasına yaklaşan 522 konutluk Bizim Evler-2’ye olan talebi gören İhlas İnşaat; 676 konutluk Bizim Evler-3’ üde satışa çıkarttı. Basın Lansmanı ve proje tanıtımını Bizim Evler’de bir barbekü partisiyle duyuran İhlas İnşaat Proje Satış Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli, Bizim Evler’in, konutta en hızlı yükselen ‘marka’lardan biri olmayı başardığını belirterek “Üstelik, küresel krizin etkin olduğu dönemlerde iç talep düşükken bunun gerçekleşmesi dikkat çekici. İlk iki projemiz buyuk talep gördü. Talebi değerlendirmek için Bizim Evler-3’ü satışa çıkarıyoruz” dedi.

Bizim Evler-3 projesi de, ilk iki Bizim Evler projesinde olduğu gibi İhlas İnşaat Grubu ve TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (EGYO) garantisi ile satışa sunuluyor. İhlas İnşaat, projeyi, ‘arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi’ olarak hayata geçiriyor. Yaklaşık 60 bin metrekare, yani 60 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen projede, 85 bin 700 metrekarelik inşaat yapılacak. Bizim Evler-3’deki 676 konut, kendi sınıfının en lüks konutları olacak. Projede 76 adet 1+1, 236 adet 2+1, 220 adet 3+1, 144 adet de 4+1 konut yer alacak.

Göl ve deniz manzaralı
Bizim Evler-3, Küçükçekmece Gölü’nü ve Marmara Denizi’ni görüyor. Yüzde 90’ı yeşil alan olarak planlanan projede; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve jakuzi, göl kafe, basketbol, futbol, voleybol sahaları, tenis kortları, yürüyüş ve gezi parkurları olacak. Site sakinleri, kapalı otoparklardan evlerinin bulunduğu katlara asansörle doğrudan erişecek.

Fiyat, vadeler ve oranlar çok uygun
Lansman öncesinde, Bizim Evler-3 için 15 günlük avantajlı ‘uygun’ alım fırsatı sunduklarını ve büyük bir taleple karşılaktıklarını bildiren Proje Satış Koordinatörü Mehmet Erhan
Değerli, “Bu fırsat günleri, lansman ve reklam kampanyası başlayana kadar devam etti. Büyük bir taleple karşılaştık ve proje satışa çıkmadan neredeyse yüzde 30 satış elde etti.” dedi. Mehmet Erhan Değerli, ‘uygun fırsatların’ sadece fiyatta değil vade ve oranlarda da uygulanmaya devam edeceğini belirtti.

Krize meydan okuduk
Krize rağmen satışlarında artış olduğunu da söyleyen Değerli, “Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Ataşehir, Halkalı ve Bahçeşehir gibi başlı başına gelişecek nitelikli konut bölgesi olarak tasarlanan Ispartakule’de, bazı projeler askıya alınırken Bizim Evler projeleri, adeta krize meydan okudu ve ilk iki proje büyük satış başarısı elde ettik.” şeklinde konuştu.

Bu güne kadar 10 bin 700 konut ürettik ve teslim ettik...

BİZİM Evler Proje Satış Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli; yeşili, mavisi, konforuyla İstanbul’un yeni gözde merkezi Ispartakule’de hayata geçirdikleri projelerde hedeflerinin sadece konut üretmek olmadığını, sürdürülebilir konfora sahip, ekonomik ve kaliteli konut üretmeyi kendilerine hedef edindiklerini söylüyor. Bizim Evler’de bu temel anlayışla yola çıktıklarını vurgulayan Mehmet Erhan Değerli, “9 ay önce lansmanı yapılan Bizim Evler 2 projesinde, şimdi son bloklar satışta. Bizim Evler ismiyle Bahçeşehir bölgesinde başlangıç yapan İhlas Holding, bugüne kadar 10 bin 700 kaliteli konutu üretip sahiplerine teslim etme başarısını göstermiştir. Bizim Evler-1’i 2009 yılı Haziran’ında, söz verdiğimiz tarihten önce, söz verdiğimiz kalitede teslim ettik” diyor.
 
 

Etiketler : İHLAS İNŞAAT , Toki , Emlak Konut GYO , EGYO , Bizimevler projesi , bizimevler projeleri , ihlas inşaat grubu , kampanyalı konut projeleri , en uygun konut projeleri , en ucuz konut projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman