Sarphan Finans Park'a ÖZEL ÖDÜL Dünyanın En İyi Gayrimenkul Projesi İlan Edildi

Sarphan Finans Park'a ÖZEL ÖDÜL Dünyanın En İyi Gayrimenkul Projesi İlan Edildi

Sarphan Finans Park'a ÖZEL ÖDÜL
Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödülü Sarphan Finans Park'ın oldu...

Sarphan Finans Park 12 Aralık'ta Londra'da düzenlenen "Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri" finalinde yarıştığı birbirinden iddialı projeleri geride bırakarak dünyanın en iyi gayrimenkul projesi ilan edildi. Birincilik ödülünü kazanan proje tamamlandığında İstanbul Anadolu yakasının yıldız projesi olarak Türkiye'ye büyük katma değer sağlayacak.

Prestijli projelere imza atarak sektörünün öncü kuruluşları arasında yerini sağlamlaştıran Sarp Group, TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park projesiyle dünyanın en önemli gayrimenkul ödülünü kucakladı. 12 Aralık tarihinde Londra'da düzenlenen "Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi" finalinde dünyanın beş kıtasından gelen en iddialı projelerle yarışan Sarphan Finans Park, seçici kurul tarafından dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edildi.

Londra Savoy Otel'de gerçekleşen törenle aldıkları ödül vesilesiyle büyük mutluluk duyduğunu belirten Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, bu başarının Türkiye’nin başarısı olduğunu vurguladı. Akar, son yıllarda büyük bir ivmeyle yükselişe geçen inşaat sektörünün ulaştığı kalite düzeyinin alınan bu ödülle onaylanmış olduğunu ve Türkiye'nin inşaat alanında dünya devleriyle yarışır hale geldiğinin altını çizdi.  

Ödüle Doymuyor
2011 Eylül ayında Avrupa'nın gayrimenkul Oscar'ı olarak nitelendirilen "Avrupa Gayrimenkul Ödülleri"nde Karma Kullanım Kategorisi 5 Yıldızlı Proje ödülünü kazanan Sarphan Finans Park'ın kazandığı yeni ödül, Avrupa kıtasından sonra kıtalararası ölçekte de projenin önemini ve büyüklüğünü tescil anlamı taşıyor.

Etiketler : Sarphan Finans Park a ÖZEL ÖDÜL dünyanın en iyi gayrimenkul projesi ilan edildi , Sarp Group , TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat , emlak projeleri , residence projeler , sarp grup , sarphan ataşehir projesi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman