Sarphan Finans Park Türkiye'yi 1 Numaraya Taşıdı

Sarphan Finans Park Türkiye'yi 1 Numaraya Taşıdı

 Sarphan Finans Park Türkiye'yi 1 Numaraya Taşıdı
12 Aralık'ta Londra'da düzenlenen "Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri" finalinde yarıştığı birbirinden iddialı projeleri geride bırakarak dünyanın en iyi gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, başarısını 23 Aralık’ta satış ofisinde düzenlenen basın toplantısıyla duyurdu.

Prestijli projelere imza atarak sektörünün öncü kuruluşları arasında yerini sağlamlaştıran Sarp Group, TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park projesiyle dünyanın en önemli gayrimenkul ödülünü kucakladı.

12 Aralık tarihinde Londra'da düzenlenen "Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi" finalinde birbirinden iddialı projelerle yarışan Sarphan Finans Park, seçici kurul tarafından dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edildi. 23 Aralık Cuma günü gerçekleşen basın toplantısında ödülün detaylarını paylaşan Sarp Group yetkilileri, bu başarının Türkiye’nin başarısı olduğunun altını çizdi.

Gerçekleşen toplantıda ödül ile ilgili görüşlerini ifade eden Sarp Group İnşaat Genel Koordinatörü Vekalet Kaba, Türkiye'nin inşaat alanında dünya devleriyle yarışır hale geldiğini ve aldıkları ödülden dolayı duydukları mutluluğu belirtti.

Ödüle doymuyor
2011 Eylül ayında Avrupa'nın gayrimenkul Oscar'ı olarak nitelendirilen "Avrupa Gayrimenkul Ödülleri"nde Karma Kullanım Kategorisi 5 Yıldızlı Proje ödülünü kazanan Sarphan Finans Park'ın kazandığı yeni ödül, Avrupa kıtasından sonra kıtalararası ölçekte de projenin önemini ve büyüklüğünü tescil anlamı taşıyor.

Konfor ve yaşam standartları 5 yıldızlı
Standartları zirveye taşıyan mimarlık harikası Sarphan Finans Park bünyesinde 54 katlı, kat bahçeli ve her türlü konforu içeren Sarphan Finans Park Residence, İstanbul Anadolu Yakası'nın 5 yıldızlı en lüks oteli Sarphan Finans Park Otel ve Türkiye'nin yeni finans merkezinin tam kalbinde, 5 yıldızlı ofis konforuna sahip Sarphan Finans Park Ofis yer alıyor.


Sarp Group Hakkında
1990 yılından bu yana faaliyet gösteren kuruluş, Türkiye'nin birçok şehrinde hayata geçirdiği başarılı projelerle adından söz ettirmiş, güvenilir çözüm ortaklarıyla beraber hareket ederek sektöründe kalite ve güvenin temsilcilerinden biri olma konumuna ulaşmıştır.

 

2005 yılında Yeni Sarp İnşaat'ı bünyesine katarak faaliyetlerine hız kazandıran grup, çok kısa bir zaman diliminde birçok büyük başarıya imza atmıştır. Başta insan faktörü olmak üzere teknolojiyi ve kaliteyi göz önünde bulunduran Sarp Grup, günümüzde Türkiye'nin öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.
 

Etiketler : Sarphan Finans Park Türkiye yi 1 numaraya taşıdı , Sarp Group , TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat , Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi , Ödüle doymuyor , gayrimenkul Oscarı , Avrupa Gayrimenkul Ödülleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman