KİPTAŞ Ümraniye Yeşil Vadi Konakları'da Yaşam Başladı

KİPTAŞ Ümraniye Yeşil Vadi Konakları'da Yaşam Başladı

KİPTAŞ' projesi Ümraniye’de Yeşil Vadi Konakları'nda 222 metrekare daire fiyatı 694 bin 910 TL'ye 254 metrekare daire fiyatı 937 bin 320 TL'den başlayan fiyatlarla. Toplam 621 konut bulunan Yeşil Vadi Konakları projesinde yaşam başladı
Yeşil Vadi Konakları, akasyalar yeşerdi, manolyalar açtı, sedirler uzadı... Bir tatlı huzur Yeşil Vadi’de sizi bekliyor.

Erguvanları geçip Akasyaların yanından sağa dönün; Yeşil Vadi'ye hoş geldiniz!Az sonra yeni evinizle tanışacaksınız. Ama önce ciğerlerinizi orman havasına, gözlerinizi de yeşile alıştırın. Bir evde sahip olunabilecek konfor ve yaşanacak lüks konusundaki beklentilerinizi iyice yükselttiyseniz, artık başlayabiliriz. Yeşil Vadi Konakları, çevre yollarının kesiştiği bir noktada, modern alışveriş merkezleri ve konut projeleriyle hızla gelişip değer kazanan bir bölgede yükseliyor. Sırtını ormana yaslamış konumuyla, sakinlerine ayrıcalıklı bir ortam sunan Yeşil Vadi, doğayla iç içe, sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. Üstelik şehir hayatında alıştığınız kolaylıkların hepsi ve çok daha fazlası hemen elinizin altında.Doğayla iç içe yaşam alanları, akıllı evleri, kale sağlamlığında binaları ve gün geçtikçe değer kazanan konumuyla Yeşil Vadi, sizi 21. yüzyılın rüya kentinde, sadece size özel, huzurlu bir yaşama davet ediyor. İşte konforunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için bir araya getirilen avantajlardan bazıları: Okul, kreş, alışveriş merkezi, cami, spor alanları, yüzme havuzu, göletler, yürüyüş parkurları, kapalı otopark alanları, kafeterya, restoran, sosyal tesisler... Ve tüm bu güzel imkânlar, Boğaziçi Köprüsü'ne 7, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5 dakikalık bir mesafede yeni sakinlerini bekliyor. Madem Yeşil Vadi’deyiz, eşofmanları giyip dışarı çıkalım; yürüyüş parkurları, spor tesisleri, sauna ve yüzme havuzuyla canımıza can katalım. Madem Yeşil Vadi’deyiz, şöyle derin bir nefes alıp oksijene doyalım.

“İyi ama Yeşil Vadi’de aradığım her şey var!”

Yeşil Vadi’yi başka yerlerle kıyaslayınca şaşırmakta haklısınız. Spor tesisleriyle, alışveriş merkeziyle, okuluyla, sosyal alanlarıyla, camisiyle, restoran ve kafeteryasıyla Yeşil Vadi,
ihtiyacınız olan ya da özlemini duyabileceğiniz her türlü imkânı bir araya getirdi. Yoğun ve stresli bir günün sonunda eve döndünüz ve bir anda... Sanki gün yeni başlıyormuş gibi zinde ve tamamen yenilenmiş hissediyorsunuz kendinizi. Sessizlik, huzur ve taze bir nefes. Yeşil Vadi’de yaşanacak ne çok güzellik var!

Yeşil Vadi’nin belki de en güzel tarafı, her seferinde eve geri döneceğinizi bilmek. Yeşil Vadi’de güvenlik şansa bırakılmaz.Sevdikleriniz ve yılların emeğiyle elde ettiğiniz değerler yılın 12 ayı, günün 24 saati koruma altında. Teknolojinin son olanaklarının kullanıldığı aktif ve pasif güvenlik önlemleri Yeşil Vadi’deki “kaliteli yaşam” anlayışının en önemli halkalarından biri. Siz kafanızı endişelerle meşgul etmeyin, Yeşil Vadi’li olmanın tadını çıkarın.

Yeşil Vadi’yi seçme kararınızı takdir etmeye nereden başlayacaksınız? Standartların ötesindeki inşaat kalitesinden mi, huzur veren çevre düzenlemesinden mi?
Bir güçlü aday da şehrin hem içi hem dışında, cazibesi günden güne artan avantajlı konumu. Spor alanları, sosyal tesisleri, okulu, camiyi, alışveriş merkezini, kapalı otoparkları, üstün güvenlik donanımlarını ve daha nice şaşırtıcı özelliği de unutmamak lazım. Gelmişken müstakbel komşularınızla tanışın, yeni evinizin avantajlarını ve Yeşil Vadi’de yaşayacağınız güzellikleri bir de onlardan dinleyin.
 Şehrin yanı başında, sadece size özel bir dünya. Ormana komşu, yeşili içinde yaşatan bir huzur kaynağı. Her ayrıntısıyla standartları bir adım ileri taşıyan bir konfor merkezi ... İşte Yeşil Vadi!

 

   
Adres     :     İnkilap Mahallesi,
Balkan Caddesi, 2381 Ada,
Çakmak – Ümraniye, İstanbul
 
Telefon     :     216 612 83 20-21
E-posta    :     [email protected]

 

emlakprojehaber.com

Etiketler : KİPTAŞ , KİPTAŞ Ümraniye , Yeşil Vadi , Kiptaş projeleri , Kiptaş 2012 haberleri , Toki haber , Kiptaş haber , Yeşil vadi konakları satılık daire , Ümraniye konut projeleri , Emlak , Emlak haberleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman