Osmanlı Yapı Kurtköy Huzur Sitesi'nde son daireler

Osmanlı Yapı Kurtköy Huzur Sitesi'nde son daireler

Osmanlı Yapı Kurtköy Huzur Sitesi‘nde Son Daireler

Osmanlı Yapı Anadolu yakası projelerinden Kurtköy Huzur Sitesi, İstanbul'un hızlı yükselen değeri yeni yaşam ve yatırım merkezi Pendik Kurtköy’ün en değerli bölgesinde...  

Osmanlı Yapı tarafından hayata geçirilen projede daireler, 95 m2 2+1 ve 130 m2 3+1 daire seçenekleri ile...

Huzur Sitesi'nde 2+1 daire fiyatı 138 Bin TL ile 170 Bin TL arasında, 3+1 daire fiyatları ise 205.000 TL ile 235.000 TL arasında değişiyor. Osmanlı Yapı 30 ay sıfır faizli ödeme imkanı sağlıyor..      

Huzur Sitesi kalabalık yaşam alanından uzak, sakin, dinlendirici ortamıyla 4.500 m2 arsa içinde...

Yüzde sekseni yeşil alana ayrılan huzur sitesi sosyal yaşam alanlarında ise kapalı otopark, yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, güvenlik hizmeti bulunuyor.

Toplam 64 daireden oluşan Huzur Sitesi'nde 64 seçkin aileden biri siz olun.

     

Formula 1 pistine de yakın olan projenin çevresi alışveriş merkezleri ile donatılmış durumda. Carrefoursa, Metro, Media Market, Praktiker ve Real, Grandhaus, Pendik Park Outlet alışveriş merkezlerine çok yakın olan proje, Via/Port Outlet, Neomarin ve Pendorya alışveriş merkezlerine de 10 dakika mesafede bulunuyor. Sabiha Gökçen havalimanına, 3 dakikada, E5 ve E6 bağlantı yollarına beş dakikada ulaşım sağlanıyor. Kartal, Pendik, Maltepe denizyolu ulaşım noktalarına yakınlığı sayesinde, alternatif güçlü ulaşım akslarının kesiştiği bir noktada bulunuyor.

Huzur Sitesi İletişim   0216 307 08 10

Etiketler : Osmanlı Yapı , Osmanlı Yapı Kurtköy , Osmanlı Yapı Kurtköy Huzur Sitesi , Kurtköy Huzur Sitesi , Huzur Sitesi , Huzur Sitesi satılık , Kurtköy satılık daire , Huzur Sitesi iletişim , Osmanlı Yapı projeleri , Emlak , Emlak haberleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman