Akbank ''Kış Güneşi Kampanyası'' ile konut kredisinde faiz indirimi sağlıyor

Akbank ''Kış Güneşi Kampanyası'' ile konut kredisinde faiz indirimi sağlıyor

Akbank'tan konut kredisinde kış kampanyası

Akbank, ''Kış Güneşi Kampanyası'' ile konut kredisinde faiz indirimi sağlıyor.
Bankanın yazılı açıklamasına göre, Kış Güneşi Kampanyası ile kredi kullanacak kişiler, yüzde 20 indirimli 1.000 lira dosya masrafından yararlanabiliyor. Kampanya, 3 ay taksit erteleme seçeneği ile, ödemelere Mayıs ayında başlama olanağı ve 5 yıla kadar yüzde 1,08, 10 yıla kadar yüzde 1,10 faiz oranı sunuyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Akbank şubeleri, www.buyukkirmiziev.com ve 44 44 253 no'lu Büyük Kırmızı Hat'tan başvuru yapabiliyor. Büyük Kırmızı Hat üzerinden yapılan başvurularda, fazladan dosya masrafı indirimi sağlanıyor.

Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, 31 Ocak'ta başlayan ve mart sonuna kadar sürecek kampanyada ''herkes ev sahibi olsun'' diyerek yola çıktıklarını belirterek, şöyle devam etti:

''Kış Güneşi Kampanyamızla tüketicilerimize çok avantajlı faiz oranları sunuyoruz. Akbank olarak müşterilerimizin ev alma heyecanlarına ortak olup, bu sevinçlerini katlayarak, sadece ev sahibi olmalarına aracılık etmekle kalmayıp, ev ile ilgili tüm ihtiyaçlarında yanlarında olmak istiyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz Büyük Kırmızı Ev avantaj programıyla tüketicilerimiz avantajlı faiz oranlarıyla kredi alırken, dekorasyondan tadilata, taşımadan güvenliğe pek çok markada indirim fırsatından yararlanabiliyorlar. Bu önemli kararlarının her aşamasında avantajlı, kaliteli hizmet ve ürünlerimizle müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.''

Etiketler : Akbank konut kredisinde kış kampanyası , buyukkirmiziev.com , Kış Güneşi Kampanyası , Galip Tözge , Akbank , Konut kredileri , En uygun konut kredileri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman