TOKİ 38 ilde işyeri ve konut satılacak

TOKİ 38 ilde işyeri ve konut satılacak

38 ilde işyeri ve konut satılacakToplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) mülkiyetinde bulunan 99 işyeri ile 67 konutu, 28 Şubat’ta düzenlenecek açık artırma ile satacak. İşte detaylar…

Toplam 166 taşınmazın satışa sunulacağı ve reklam, tanıtım, pazarlama ile satış organizasyonunun Eskidji A.Ş. tarafından gerçekleştirileceği açık artırma, 28 Şubat günü saat 14.00’te başlayacak. Eskidji’nin Yenibosna’daki merkezinde yapılacak olan açık artırmaya naklen canlı bağlantı ile TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinden de katılım sağlanacak. Açık artırma internetten de takip edilebilecek.
 
Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek, başvurular/teminatlar bu bankaların yetkilendirilmiş şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde müzayedenin yapılacağı solon önlerinde kurulacak stantlarda ve banka şubelerinde başvuru kabul edilecek.
 
Başvuru sırasında, muhammen bedeli 20 bin liraya kadar olanlar için 2 bin lira, muhammen bedeli 100 bin liraya kadar olanlar için 5 bin lira, muhammen bedeli 100 bin-200 bin lira arasında olanlar için 10 bin lira, muhammen bedeli 200 bin liranın üstünde olan taşınmazlar için 50 bin lira katılım teminatı alınacak.
 
Satışa sunulan taşınmazların satışı; işyerleri için yüzde 15 peşin 120 ay vadeli, meskenlerde ise Adana Kürkçüler Projesi kapsamındaki konutlar için yüzde 10 peşin 180 ay vadeli, diğer projeler kapsamındaki konutlar için yüzde 15 peşin 120 ay vadeli olarak yapılacak.

 

SATIŞA SUNULAN İŞYERİ VE KONUT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN...

Etiketler : Toplu Konut İdaresi Başkanlığı , Eskidji A.Ş , Toki , Toki haber , Toki haberleri , Toki yeni projeleri , emlak , gayrimenkul , emlak haber , gayrimenkul haberleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman