Folkart, 2011’in en çok konuşulan markalarından

Folkart, 2011’in en çok konuşulan markalarından

Folkart, 2011’in en çok konuşulan markalarından

MediaCat Dergisi Mart sayısında 2011’in en çok konuşulan markalarını anket yaparak belirledi.

MediaCat dergisinin araştırmasında katılımcılara 23 farklı kategoride en çok hangi marka hakkında konuştukları sorusu soruldu. 5520 kişinin en az bir kategori hakkında yanıt bildirdiği araştırmadan çıkan sonuçlarla 2011’in en çok konuşulan markaları belirlendi.

Akaryakıt, alkolsüz içecekler, ayakkabı, banka, beyaz eşya, bira, bisküvi, çikolatalı ürün, dondurma,fastfood, gazete, giyim, GSM, havayolu, inşaat, kredi kartı, kozmetik, otomobil, rakı, süpermarket, süt ürünleri, temizlik ürünleri, televizyon kanalı değerlendirilen kategoriler arasında yer aldı. Araştırmada yaş, cinsiyet ve yerleşim yeri temelli farklılıklar gözetilerek, bunlarla ilgili detaylı bilgiler de değerlendirme kapsamına alındı. Folkart Yapı İnşaat kategorisinde İzmir’den yer alan tek şirket oldu.

Türkiye’nin en çok konuşulan inşaat şirketleri içinde yer alan Folkart Yapı 2006 yılında Saya Grup şirketi olarak İzmir’de kuruldu. İzmir’de A+ Proje eksikliğini görerek yola çıkan Folkart Yapı, Folkart Narlıdere ve Folkart Mavişehir projelerinde elde ettiği büyük başarı ile İzmir’in adından en çok söz edilen şirketlerinden biri oldu.

Folkart’ın İzmir’deki 3. Projesi, Folkart Towers 200’er metre yüksekliğindeki 40’ar katlı iki kulesiyle daha inşa halindeyken İzmir’in yeni kent merkezinin simgesi oldu. Tamamlandığında Avrupa’nın en yüksek 5. İkiz kuleleri olacak Folkart Towers bünyesinde alışveriş merkezleri, spor kompleksleri, ofis ve rezidanslar bulunan toplam 150 milyon dolarlık bir yatırım.

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak “Kısa zamanda İzmir’in en çok tanınan markası olmamız bir tesadüf değil. Biz gücümüzü müşterilerimizden alıyoruz. Onların beklentilerini karşılamak, özledikleri konfor ve lüksü huzur içinde sevdikleri ile paylaşabilecekleri projeler yaratmak bizim öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.Folkart markasını buralara taşıyan İzmirlilere teşekkürü de borç biliriz.” dedi.

Etiketler : Folkart , 2011 , Türkiye en çok konuşulan inşaat şirketleri içinde Folkart Yapı , Saya Grup şirketi , İzmir , İzmir A+ Proje , İZMİR KONUT REZİDENCE PROJELERİ , İZMİR EMLAK HABERLERİ

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman