TOKİ İstanbul Halkalı’da modern bir hizmet binası inşa edecek

TOKİ İstanbul Halkalı’da modern bir hizmet binası inşa edecek

TOKİ kendi binasını yapacak

 Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Halkalı’da kendisine ait birimler ile iştirak şirketlerinin yer alacağı modern bir hizmet binası inşa edecek.


Ülkemizin acil konut ihtiyacının karşılanması için 532 bin konut üreten TOKİ, 2023’e kadar 500 bin konut daha inşa edecek. TOKİ, konutların yanı sıra hastane, okul, yurt, karakol, stadyum, sevgi evi, rehabilitasyon merkezi, cami, kütüphane, kamu binaları gibi yüzlerce projeyi de başarıyla hayata geçiriyor. Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi İstanbul’da da en önemli inşaat projelerine imza atan TOKİ, çalışmalarını daha modern ve ihtiyaçlara cevap verebilecek ortamda sunma amacıyla yeni hizmet binası inşa edecek.
Halkalı’da yapılacak “TOKİ ve İştirakleri Hizmet Binası İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi” yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. 26 Mart saat 14.30’da düzenlenecek olan ihale, TOKİ’nin Bilkent’teki merkez binasında gerçekleştirilecek.

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılarak inşaatına başlatılacak yeni hizmet binası 600 günde tamamlanacak. Toki Haber

Etiketler : Toki kendi binasını yapacak , Toki 2023 , Toki çalışmaları , Toplu Konut İdaresi Başkanlığı , Altyapı ve Çevre Düzenlemesi , inşaatı İşi , Toki konutları , emlak konut haberleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman