Horizon Point Bodrum Evleri Goranje ürünleriyle taçlanıyor

Horizon Point Bodrum Evleri Goranje ürünleriyle taçlanıyor

Point İnşaat’ın Bodrum’da imza niteliği taşıyan butik projesi Horizon Point Bodrum Evleri’nin mutfağı dünyaca meşhur Gorenje’ye emanet. Gorenje, bu özel projeyi son teknolojiyle üretilmiş Ora İto serisinin şık ürünleri ile taçlandırıyor.

Point İnşaat, büyük şehirde alıştıkları standartları Bodrum’un kendine özgü yaşam tarzıyla yaşamak isteyenler için Horizon Point Bodrum Evleri’ni yarattı. Ayrıcalıklı alıcılarını bekleyen Horizon Point Bodrum Evleri’nde hiçbir detay atlanmadan en ince noktasına kadar özel ürünler kullanıldı.

Birçok kişi alıcı gözle baktıkları evlerde ilk olarak mutfağı görmek ister. Düşünülenden çok daha fazla zaman geçirilen mutfak, bir evin en önemli kısımlarındandır. İyi tasarlanmış kaliteli döşenmiş bir mutfakta geçirilen zaman uğraş olmaktan çıkar ve keyfe dönüşür. Her şeyin en ince detayına kadar planlandığı Horizon Point Bodrum Evleri’nin mutfaklarına da tasarımından malzeme seçimine kadar büyük bir özen gösterilerek her mutfakta bulunan 4.5m2’lik kiler odaları mutfakların kullanıcıya özel detaylandırmalarından sadece biri.. . Tüm mutfaklar , Bodrum Kalesi ve marinası her metrekaresinden görülecek şekilde konumlandırılmış ve dünyaca ünlü beyaz eşya markası Gorenje’nin ürünleri ile donatılmış.  Ora İto serisi tasarımlar özellikle göze çarpıyor. Evlerde kullanılan Gorenje marka ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinası ve mikrodalga fırın, Horizon Point Bodrum Evleri’nin mutfağında geçirilen vakti daha da keyifli, daha da leziz hale getiriyor.

Horizon Point Bodrum Evleri, benzersiz Bodrum yaşantısına kaliteli markalarla yaptığı işbirlikleriyle değer katıyor ve dört mevsimlik standart üstü bir yaşam sunuyor.  450.000 Euro’dan başlayan fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla Horizon Point Bodrum Evleri’nin satışları devam etmektedir.Sınırlı sayıdaki Horizon Point Bodrum Evleri ile ilgili detaylı bilgiye www.horizonpointbodrum.com adresinden ulaşılabiliyor.

Etiketler : Horizon Point Bodrum Evleri , Point İnşaat , Bodrum butik projeleri , Bodrum , Horizon Point Bodrum , Bodrum konut projeleri , Bodrum emlak haberleri , emlak , emlak haberleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman