BEYLİKDÜZÜ'NDE SINIF ATLATAN TİCARİ ÜNİTELER SATIŞTA...

BEYLİKDÜZÜ'NDE SINIF ATLATAN TİCARİ ÜNİTELER SATIŞTA...

BEYLİKDÜZÜ'NDE
SINIF ATLATAN TİCARİ ÜNİTELER
SATIŞTA...

Beylikdüzü'nün en prestijli projesi Newista Residence'ın ticari ünitelerinde cazip fiyatlarla satışlar başladı. Çeşitli ödeme planlarının sunulduğu ticari üniteler ayrıcalıklarıyla dikkat çekiyor.

Son dönemde yapılan yatırımlarla hızla değer kazanan Beylikdüzü, iş dünyasının da dikkatini çekiyor. İstanbul'un nitelikli konut bölgeleri arasında öne çıkan Beylikdüzü, konut projelerinin yanı sıra ofis ve mağaza alanlarıyla da yoğun talep görüyor.

25 yıllık tecrübesiyle Hasoğlu Yapı tarafından Beylikdüzü'nde inşası devam eden Newista Residence'ın 11 bin 150 metrekarelik ticari alanları satışa çıktı.

864 residence dairenin yer aldığı Newista Residence merkezi konumu ve proje özellikleriyle ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Projedeki konutların tümüne sağlanan rezidans hizmetlerinin yanı sıra banka, market, kafe, restoran, eczane, güzellik merkezleri ile Newista Residence'ın ülkenin en önemli markaları ile donatılacak bir shop mix de yer alacak.

Beylikdüzü’nün en iyi lokasyonu olması dolayısıyla cazibe merkezi haline gelecek olan Newista Residence'ın 28 adet ticari ünitesi, 1 adet gross market alanı ve 12 adet ofis alanı metrekaresi 3000 dolar'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Anlaşmalı banka aracılığıyla veya Hasoğlu Yapı tarafından sağlanan kredi sistemiyle çeşitli ödeme planlarının sunulduğu Newista Residence'ta, 0 peşinat ve 30 aya kadar faizsiz ödeme imkanları bulunuyor.

İstanbul içi ulaşımda her geçen gün önemi artan Metrobüs hattının da kısa süre içinde proje alanına yürüme mesafesine gelmesiyle birlikte iki Metrobüs durağının arasında yer alacak Newista Residence, E-5 ve E-6 otoyolları ile ulaşım açısından da avantajlı bir konumda bulunuyor. Ayrıca İstanbul'un en büyük fuar alanı olan TÜYAP'a 5 dakika uzaklıktaki proje Atatürk Havalimanı'na da 15 dakikalık bir mesafe yer alıyor.
 

Etiketler : Hasoğlu Yapı , Beylikdüzü , Newista Residence , İstanbul'un nitelikli konut bölgeleri , Newista Residence ticari üniteleri , Beylikdüzü en prestijli projesi , 0 peşinat , 30 aya kadar faizsiz konut kampanyası , emlak haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman