PAŞABAHÇE’NİN 34.MAĞAZASI BUYAKA’DA AÇILDI!

PAŞABAHÇE’NİN 34.MAĞAZASI BUYAKA’DA AÇILDI!

PAŞABAHÇE’NİN 34.MAĞAZASI BUYAKA’DA AÇILDI!

Dünyanın lider cam üreticilerinden Şişecam’a bağlı Paşabahçe Mağazaları, Türkiye’deki 34. mağazası Çekmeköy’deki Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açıldı. 461 metrekarelik alana kurulu olan mağazada; ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri altında 3500 farklı ürün müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Paşabahçe Mağazaları, Türkiye’de öncülüğünü yaptığı ihtisas mağazacılık zincirine bir yenisini daha ekledi. Yeni Paşabahçe Mağazası Anadolu yakasının hızla gelişmekte olan Çekmeköy bölgesinde konumlanan Buyaka Alışveriş Merkezi’nde hizmete açıldı. 34. Paşabahçe mağazası olan Buyaka Mağazası, Yaşam ve Butik konseptleri altında seçkin ürünlerini tüketiciyle buluşturuyor.

‘Yaşam’ konseptli ürün grubunda cam, porselen, seramik, ahşap gibi farklı malzemelerden üretilmiş fonksiyonel sofra ve mutfak eşyalarıyla birlikte birçok dekoratif ürün bulunuyor. ‘Butik’ konseptinde ise kültür mirasımızdan izler taşıyan, geleneksel Türk el sanatlarının özel örneklerinin yer aldığı sınırlı üretim koleksiyon ürünleri, geleneksel camlar ve sanatişi ürünler yer alıyor.

461 metrekarelik satış alanına sahip olacak yeni mağaza ile Paşabahçe Mağazaları, Türkiye’de öncülüğünü yaptığı ihtisas mağazacılık zincirine; müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacağı Buyaka mağazasıyla yeni bir halka eklemiş oluyor.

Yaklaşık 3500 değişik ürünün satışa sunulacağı Paşabahçe Buyaka Mağazası, her gün 10:00 ila 22:00 saatleri arasında hizmet verecek.

 Paşabahçe Mağazaları Hakkında

Şişecam Topluluğu’na bağlı ‘Cam Ev Eşyası Grubu’nda yer alan Paşabahçe Mağazaları A.Ş., ilk mağazasını 1957'de İstanbul İstiklal Caddesi’nde açtı. 54 yıldır ev ve mutfak eşyası alanında ihtisas mağazacılığı yapmakta olan Paşabahçe, bugün yurtiçindeki 34. mağazasında ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri ile cam, seramik, porselen, ahşap ve çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır.

www.pasabahcemagazalari.com

Etiketler : Dünyanın lider cam üreticileri , Paşabahçe Mağazaları , Türkiyei 34. mağazası , Çekmeköy Buyaka Alışveriş Merkezi , ihtisas mağazacılık zinciri , emlak , emlak haber , Buyaka Alışveriş Merkez

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman