Ankara Portakal Çiçeği Residence'de 3 milyon dolara dubleks daire

Ankara Portakal Çiçeği Residence'de 3 milyon dolara dubleks daire

Ankara'da ama New York'tan pahalı 
Portakal Çiçeği Rezidans'ın en üst katındaki dubleks 3 milyon dolara satışa çıktı
Ankara'da son bir kaç yılda hızla yaygınlaşan lüks binaların fiyatları dikkat çekiyor. Evler, New York ve Paris'teki emsallerine göre kat kat pahalıya satılıyor. Portakal Çiçeği Rezidans'ın en üst katındaki dubleks 3 milyon dolara satışa çıktı.

Ankara'yı panoramik görebilen dubleks, 160 metrelik yüksekliğiyle kentin en yüksek yapıları arasında yerini alan rezidansın en üst katında bulunuyor. Evin Türk Lirası karşılığı 5 milyon 405 milyon lira. Dairenin satışında dolar kuru 1.750'de sabitlenecek.

Başkent'i panoramik gören 3 milyon dolarlık dubleksin New York ve Miami'deki benzer model dairelerinin fiyatı 500 bin ile 1 buçuk milyon dolar arasında değişiyor.

Portakal Çiçeği Caddesi'nde inşaatı bitme aşamasına gelen dairenin bulunduğu rezidansın tasarımı yelken şeklinde.

Habertürk’e konuşan Ankara emlak sektörünün önde gelen isimlerinden Salim Taşçı, kentte şimdiye kadar duyduğu en pahalı dairenin Köroğlu Caddesi'nin sonundaki Nurol Rezidans'ın dubleksi olduğunu belirterek, "O daire de 1 milyon dolar değerindeydi" diye konuştu.

410 metrekarelik dubleks; 53.5 metrekare yeşil teras, 37 metrekare salon, 21.6 metrekare yatak odası ve 26'şar metrekare iki kış bahçesine de sahip... finansgundem

Etiketler : Ankara , New York , Ankara panoramik görebilen dubleks , Portakal Çiçeği Rezidans , Portakal Çiçeği Caddesi , Ankara emlak sektörü , Ankara emlak haber , Ankara en pahalı konut residence projesi , emlak konut haberleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman