Aspen Milas'ın tavanlarına kilim dokuyor

Aspen Milas'ın tavanlarına kilim dokuyor

ASPEN MİLAS’IN TAVANLARINA KİLİM DOKUYOR
Her bir nakış ile duyguları anlatan, kalbin aynası olan, gönül sesini duyuran, sevda tezgahında dokunan Milas kilimi, şimdi de yapı sektörüne ilham kaynağı oluyor ve mimari tasarımlar ASPEN ile ilmek ilmek dokunuyor.

Türkiye’nin Ege Bölgesindeki en yoğun hava meydanlarından biri olan Milas - Bodrum Havalimanı, yörenin en önemli kültürel değeri Milas kilimlerini, tavanına işliyor. Bodrum, tarihi ve arkeolojik değerleriyle tercih edilen bir tatil beldesi, Milas ise kültürel mirası ve çevresel zenginlikleri ile öne çıkan bir yerleşim alanı olması sebebiyle, çekim ve cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Tabanlıoğlu Mimarlık ile hayat bulan proje, kimi sevdalıları buluşturmak, kimi özlemleri gidermek için hava yolunu tercih eden konukların yoluna kilim seriyor.

Mimari tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yapılan proje, “Milas Yöresel Kilim Desenlerinden esinlenerek, ASPEN İntegra tavan sistemlerinin, birbirinden yaratıcı çözümleri sayesinde dokunuyor. ASPEN ürünlerinden Targa yükseltilmiş döşeme, İntegra metal asma tavan, taş yünü asma tavan, Sinova, Diversa MBD modüler bölme duvarları, Tecsom halı kullanılan Milas Havalimanı konuklarını, yörenin kültürel değerleriyle karşılıyor. Mimari yapıları harikalara dönüştüren, mimarların hayallerini gerçekleştiren ASPEN, sınırsız çözümleri ile yapı sektörüne kalıcı eserler sunuyor.

Etiketler : Aspen Milas , Aspen , Milas , Aspen İntegra tavan sistemleri , İntegra metal asma tavan , taş yünü asma tavan , Bodrum Havalimanı , emlak , emlak haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman