Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme yeni projesi Monumento Kartal

Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme yeni projesi Monumento Kartal


MONUMENTO KARTAL’IN TEMELİ ATILDI
Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin yeni projesi Monumento Kartal’ın temeli, 6 Nisan 2012 tarihinde gerçekleştirilen törenle atıldı. İstanbul’un yeni cazibe

merkezi Kartal’da hayata geçirilecek projenin temel atma töreni ve lansmanına, aralarında Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün de bulunduğu 150’yi aşkın davetli katıldı.

Toplam 5111 m2 arazi içerisinde yer alan; 13883 m2 satılabilir alan ile bu alanlara ait toplam 14977 m2 ortak mekanlardan oluşan Monumento Kartal’da 90 adet home ofis, 42 adet rezidans ve 4 adet ticari alan yer alacak.

Toplantı salonları, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark ve SPA merkezini de içerisinde barındıracak olan proje, dünyanın en büyük mimari gruplarından biri olan Chapman Taylor tarafından yaratıldı.

Kartal Anadolu Adalet Sarayı’nın hemen yanında inşa edilecek olan Monumento Kartal karma projesi, bölgede yapımı devam eden yeni ulaşım ağlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Değişen yaşam şartlarında ortaya çıkan 1+0 ve 1+1 gibi yeni konut trendleri ve günümüz teknolojilerinin sağladığı home ofis konseptlerinin harmanlanması ile ortaya çıkan Monumento

Kartal, 2014 yılının ilk aylarında teslim edilecek.

Monumento Kartal’da, lansman döneminde, home ofisler 251.000 TL ile 469.000 TL; rezidanslar ise, 505.000 TL ile 810.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulacak.

Monumento Kartal hakkındaki ayrıntılı bilgiye www.monumento.com.tr adresinden ulaşılabilecek.

Etiketler : Kuzeyyıldızı , Kuzeyyıldızı Gayrimenkul , Kartal Belediye Başkanı , Monumento Kartal , Kartal yeni konut projeleri , Kartal konut haberleri , emlak haber , emlak konut haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman