Bulvar Plus : Bulvarın geleceği burada şekilleniyor

Bulvar Plus : Bulvarın geleceği burada şekilleniyor

BULVAR PLUS : BULVARIN GELECEĞİ BURADA ŞEKİLLENİYOR !!!
İhsaniye’deki Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nın alternatifi olacak olan Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı yeni cazibe merkezi olmaya başladı. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı 40 metre cadde genişliği, düzenli otopark alanları, consept cadde ışıklandırmaları, yürüyüş-bisiklet yolları, peyzaj ve bahçe uygulamaları ile farklı bir bulvar konseptidir.

Ömer Kumova İnşaat, yeni başlayacağı Bulvar Plus projesi ile bulvar üzerindeki yerini aldı. Bulvar Plus 6 kat 24 adet dairelik oluşan butik projedir. Projede 3+1 konseptinde 160 m2 ve 4+1 çatı dubleks konseptinde 260 m2 dairelerden bulunmaktadır..

Bulvar Plus 30 araçlık açık otopark alanı, kapıcı dairesi, şifreli bina girişleri, kamera sistemi ile gelen misafirinizi evinizden görebilme imkânı, ahşap görünümünde alüminyum cephe kaplaması, 27 m2’lik balkonlarında güneş kırıcı hareketli panelleri ile bölgedeki diğer binalardan görsellik ve kalite anlayışı ile farklılık göstermiştir.

Bulvar Plus’ta daireler 210.000 TL fiyattan başlamaktadır. 12 ay vade farksız taksit imkanı sunulmuştur.

BULVAR PLUS SATIŞ OFİSİ İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Telefon   : 0 224 451 39 39

GSM  : 0 542 523 16 72

E-Posta  : [email protected]

Web  : www.kumova.com


 

Etiketler : Bulvar Plus , Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı , Fatih Sultan Mehmet Bulvarı , Bulvar Plus Bursa , Bursa yeni kampanyalı konut projeleri , .kumova.com , emlak haber , konut haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman