Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar Onduline Standında

Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar Onduline Standında

ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANI BAYRAKTAR ONDULINE STANDINDA
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar 5. Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex’te Onduline Avrasya standını ziyaret etti. Bakan Bayraktar güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştüren Ondusolar sistemini inceleyerek Onduline Avrasya yetkililerinden bilgi aldı.

Türkiye’nin lider çatı yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, bir paket halinde sunulan güneş elektriği sistemini 5. Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı’nda sektör temsilcileri ve halkla buluşturdu.

Ondusolar paket sistemleri, benzer sistemlerden farklı olarak Türkiye'de anahtar teslimi ile konut çatılarında elektrik üretilmesini sağlayarak öncülük ediyor. Ondusolar sistemi Onduvilla çatı sistemi üzerinde 5. Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı’nda uygulamalı olarak tanıtılıyor.

Ondusolar sistemi, bir ailenin günlük elektrik ihtiyacını, kurulan 2 kw lık güç ile karşılamaktadır. Bu sistemin yatırımcıya geri dönüşü (amortisman süresi) her geçen gün artan elektrik fiyatlarıyla birlikte daha da kısalmakta ve bu bakımdan Ondusolar sistemi daha cazip ve akılcı bir çözüm olmaktadır.

Etiketler : Çevre ve Şehircilik Bakanı , Erdoğan Bayraktar , Onduline , güneş enerjisi fuarı Solarex , güneş enerjisi teknolojileri fuarı , fuar , emlak , emlak haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman