Park Suit Konutları'nda hemen taşınma fırsatı

Park Suit Konutları'nda hemen taşınma fırsatı

PARK SUIT KONUTLARI SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR HEMEN TAŞINMA FIRSATI

İstanbul Anadolu Yakası’nın en nezih lokasyonlarından biri olan Küçükyalı Sahil’de, bölgenin örnek konut projesi olarak kabul edilen PARK SUIT konut projesi, Gözütoklar Yapı
imzasını taşımaktadır.

Yüksek kaliteli, huzur ve güven içinde bir yaşam sürmek isteyenlerin yeni buluşma adresi; PARK SUIT konutları Küçükyalı Sahil’de; Bostancı Deniz Otobüsü Terminaline ve Bağdat Caddesi’ne 1’er km uzaklıkta bulunmaktadır. Proje, oldukça merkezi bir lokasyonda ve bir o kadar şehrin karmaşasından, trafik yoğunluğundan uzak, huzurlu bir ortamda yaşama fırsatını sunuyor.

Mükemmel deniz ve adalar manzarasıyla, deniz tutkunları için kaçırılmayacak bir fırsat.

Deniz & adalar manzarası, sağlam yapı, ultra lüks konfor sağlayan iç detaylar, maksimum güvenlik, gürültüden, kargaşadan uzak fakat merkezi, ulaşım problemi, trafik yoğunluğu olmayan lokasyon..hepsini PARK SUIT Konut Projesinde bulabilirsiniz.

PARK SUIT Konutları’nda 29 seçkin aileye ayrıcalıklarla dolu, huzur ve konforun ön planda tutulduğu, her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü bir yaşam alanı sunuluyor.

Proje kapsamında fitness salonu, yoga & plates salonu, kapalı otopark, 24 saat güvenlik ve ithal çiçeklerle donatılmış bir peyzaj alanı bulunmaktadır.

HEMEN TAŞINABİLİRSİNİZ..
Projede 15 çeşit daire bulunmaktadır. (3+1) dairelerimiz; 134 m², 137 m², 145 m², 150 m² büyüklüklerindedir. (4+1) dairelerimiz; 180 m², 187 m², 194 m², 202 m², 206 m² büyüklüklerindedir.

Dubleks dairelerimiz (4+2) çatı dubleks dairemiz; 244 m² büyüklüğündedir. (5+2) çatı dubleks dairelerimiz; 251 m², 324 m², 358 m², 363 m² büyüklüklerindedir. (6+2) çatı dubleks dairemiz; 353 m² büyüklüğündedir.

24 saat kesintisiz hizmet verecek özel güvenlik görevlileri, kamera güvenlik sistemi, kontrollü giriş çıkışlar, onayınızla yapılacak ziyaretçi kabulleri, interkom sistemi, yangın
tertibatı, gaz ve duman dedektörleri mevcuttur.

Deprem açısından son derece sağlam bir zemin üzerinde bulunan proje, deprem yönetmeliği standartlarına da bire bir uyularak inşa edilmiştir. Binaların yapımı aşamasında ve daire içlerinde kullanılan tüm malzemeler, bulundukları ürün segmentinin en üst kalite ürünleridir. Doğalgaz Kombi ile ısınma çözümü sağlanmıştır. Ayrıca her mevsim uygun iklimlendirme yapabilmeniz için, tavan tipi kanallı klima döşenmiştir dairelerimize. Dairelerde kullandığımız ankastreler; derin dondurucu, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesinden ibarettir. Bina içi ve daire içlerinde muhtelif yerlerde ithal duvar kâğıdı, seramik ve mermer kullanılmıştır. 24 saat tüm elektrikli cihazlarınızı kullanabileceğiniz kapasitede jeneratör konulmuştur. Su yalıtımı, ısı ve ses izolasyonu başarılı bir şekilde uygulanmıştır. Tüm bu A+ konfora hemen sahip olup, taşınabilirsiniz.

Dileyen müşterilerimiz anlaşmalı olduğumuz bankalardan, PARK SUIT Konut Projesi’ne özel, avantajlı faiz oranları ile konut kredisi hemen kullanabilirler.

 

www.parksuit.com.tr

Etiketler : Park Suit Konutları , Park Suit konut projesi , Gözütoklar Yapı , Park Suit satılık daire , Park Suit fiyat listesi , Park Suit iletişim , emlak , konut , emlak haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman