Jones Lang LaSalle, U.N Ro-Ro’nun yeni ofisini Dumankaya Vizyon Bulvar’a taşıdı

Jones Lang LaSalle,  U.N Ro-Ro’nun yeni ofisini Dumankaya Vizyon Bulvar’a taşıdı

Jones Lang LaSalle,

U.N Ro-Ro’nun yeni ofisini Dumankaya Vizyon Bulvar’a taşıd

Dünyanın ve Akdeniz’in en büyük Ro-Ro operatörlerinden uluslararası denizcilik şirketi U.N Ro-Ro İşletmeleri A.Ş., yeni ofisini Jones Lang LaSalle Ticari Piyasalar ve Ofis Departmanı aracılığıyla Dumankaya Vizyon Bulvar’a taşıdı.

Uluslararası yatırım fonu şirketi Kohlberg Kravis & Roberts’ın (KKR) iştiraklerinden biri olan, dünyanın önde gelen deniz taşımacılığı firmalarından U.N Ro-Ro, Jones Lang LaSalle Ofis Departmanı aracılığıyla, Kartal Dumankaya Vizyon Projesi’nde 1.030 m2 ofis kiraladı. U.N Ro-Ro, 16 Nisan’dan itibaren operasyonlarını İstanbul Kartal’da yer alan yeni ofisinden yönetecek.

Dumankaya İnşaat tarafından geliştirilen ve toplam 15.770 m2 kiralanabilir ofis alanına sahip olan Vizyon Bulvar Projesi, İstanbul’un gelişen bölgelerinden Kartal'da bulunuyor. Proje kapsamında tek katta 50 m2’den 5.500 m2’ye esnek ofis alanı alternatifleri ile beraber 350 rezidans daire, restoran, kafe ve sosyal tesisler yer alıyor. E-5 otoyoluna cepheli konumu, deniz otobüsü, Pendik marinaya yakınlığı ve Temmuz ayında 200 metre mesafede faaliyete geçecek metro istasyonu ile kullanıcılar için avantajlı lokasyona sahip projenin yakın çevresinde Kartal Adliye Sarayı ve Titanic Otel bulunuyor.

U.N Ro-Ro Hakkında:

1994 yılında uluslararası nakliye firmaları tarafından kurulan U.N Ro-Ro İşletmeleri A.Ş., 330 bin araç kapasiteli 12 modern ro-ro gemili filosuyla İstanbul’daki Pendik ve Ambarlı limanlarından ve Mersin’den İtalya’daki Trieste, Fransa’daki Toulon ile Romanya’daki Köstence limanlarına düzenli ro-ro seferleri gerçekleştiriyor. Aralık 2007’den bu yana uluslararası bir yatırım fon şirketi olan Kohlberg Kravis & Roberts (KKR) yönetimi altında yatırımlarına devam eden U.N Ro-Ro, hızlı, güvenilir ve düşük maliyetli hizmet anlayışı ile gerek uluslararası nakliyecilere, gerekse ihracat ve ithalat yapan firmalara desteğini sürdürüyor.

Etiketler : Jones Lang LaSalle , U.N Ro-Ro , yeni ofisini Dumankaya , Dumankaya Vizyon Bulvar , Ofis Departmanı , Jones Lang LaSalle Ofis Departmanı , Kartal Dumankaya Vizyon Projesi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman