Ofis sanal toplantı odaları gerçek

Ofis sanal toplantı odaları gerçek

Ofis sanal toplantı odaları gerçek
 
Elindeki kısıtlı sermayeyle iş yapmak isteyen ve ofise fazla para vermek istemeyen girişimcilerin imdadına sanal ve hazır ofisler yetişiyor. Girişimciler cüzi rakamlara, iş merkezlerindeki ofislerde görüşmelerini gerçekleştirebiliyor.

Şehrin en merkezi bölgelerinde yatırım yapmadan, genel ve idari personel gideri olmadan, esnek sürelerle tam donanımlı bir hazır ofise ihtiyacı olan girişimcilerin imdadına sanal ve hazır ofisler yetişiyor.

eOfis Genel Müdürü Arzu Kaliç, özellikle iş merkezlerindeki sana ofislerin tercih edildiğini belirtiyor. Kaliç, şöyle devam ediyor:

"Prestijli iş adreslerinde ofis kiralamak dekorasyon, tadilat, yeni mobilyalar, internet, telefon, faks, elektrik, su ve doğal gaz faturaları, aidat ücreti göz önüne alındığında oldukça masraflı bir iş. Sanal ofis kiralayanlar bize ait ofis alanlarını diledikleri zaman kullanıp, misafirlerini ağırlayabiliyorlar, toplantılarını yapabiliyorlar. Girişimciler hazır ofis, toplantı odası, sekretarya ve transfer gibi hizmetleri de kullanabiliyorlar. Mali müşaviriniz, denetçiniz, teknik ekip gibi yardımcı personelinizle aynı ortamda çalışma imkânı sağlıyoruz."

Ofis masrafı artınca sanal ofis işine girdi
"Küçük işletmeler şirket yasal adreslerini buraya taşıyıp ofisin tüm imkânlarını kullanıyor" diyen Kaliç, daha büyük şirketlerin ise irtibat ofisi, kısa süreli ofis ve toplantı odalarını kullandıklarını belirtti. Kaliç, toplantı odalarının Full HD projeksiyon, full HD TV, mıknatıslı duvarlar, yazı tahtaları gibi donanım ve rahat mobilyalara sahip olduğunu söyledi.

1-Sanal Ofis: Adres ve ofis kullanım hizmet. Aylık 200 TL.
2-eOfis: Kullandıkça öde sistemiyle ofisin tüm imkânlarının kullanım ücreti 300 TL'den başlıyor.
3- Hazır ofis: Özel ofis odası, masa veya desk 400 TL'den başlıyor.
4. 16-24 kişilik odalar 1 saat için 80 TL, tam gün için 250 TL. 6 kişilik odalar fiyat 1 saat için 30 TL tam gün için 95 TL.Sabah

Etiketler : Ofis sanal toplantı odaları , Ofis , hazır ofisler , eOfis , Genel Müdürü , Arzu Kaliç , Ofis masrafı , hazır ofis , ofis haber , emlak haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman