Ankara TOKİ Turkuaz Polsan Evleri’nde daire alanlar geleceklerini güvence altına alıyorlar.

Ankara TOKİ Turkuaz Polsan Evleri’nde daire alanlar geleceklerini güvence altına alıyorlar.

TOKİ'den 10 bin peşin 980 TL taksitlerle daire
Ankara TOKİ Turkuaz Polsan Evleri’nde daire alanlar geleceklerini güvence altına alıyorlar.

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın seçimler öncesinde açıkladığı, 500 bin kişinin yaşayacağı düşünülen uydu şehrin tam kalbinde olması nedeniyle hem yatırım hem de oturum açısından 1 numaralı yerleşim yeri olarak görülen Ankara TOKİ Turkuaz Polsan Evleri'nde daire alanlar geleceklerini güvence altına alıyorlar.

TOKİ Turkuaz Polsan Evleri, Ankaralıların ve Ankara'da ikamet eden Büyükelçilik mensuplarının yer almak için birbirleriyle yarıştığı, standartları zirveye taşıyan, benzeri görülmemiş avantajlara sahip bir proje.

Tamamı oturuma açılmış olan TOKİ Turkuaz Polsan evleri, hem yatırım amaçlı hem de oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. TOKİ sağlamlığı ve güvencesi ile deprem yönetmeliğine uygun, tünel beton kalıp sistemi ile inşa edilmiş olan konutlarda mantolama ve ısı yalıtımı mevcut.
ANKARA'NIN TAM KALBİNDE

Yeni uydu şehrin tam kalbinde, tüm gözlerin çevrildiği bölgenin bir numaralı projesi olarak öne çıkan TOKİ Turkuaz Polsan Konutlarında daire satışlarının yüzde 95'i tamamlanmış bulunuyor. TOKİ Turkuaz Polsan Konutlarında yer alan ve kısa bir zaman diliminde yüksek prim yapan dairelere talebin çok yüksek olduğu gözleniyor.
LÜKS BİR KONUT ORTAMI

Güvenliği, kişi başına düşen yeşil alanı ile, çocuk oyun sahaları, otoparkları, çardakları ve insanın huzur bulacağı imar uygulamaları ile Ankara Eskişehir yolunda büyük beğeni toplayan TOKİ Turkuaz Polsan vadisi sakinlerine mutlu ve huzurlu bir ortam sunuyor.
KOLAY ÖDEME ŞARTLARI

10 bin peşin 980 TL taksitlerle satılan TOKİ Turkuaz Polsan konutlarında 2+1,3+1,4+1 daireler için peşin ödemelerde %30'a varan indirim kampanyası başlatan TOKİ Turkuaz Polsan evleri, 94 m2 den 192 m2 ye kadar farklı seçenekler sunuyor, alanlar 10 yıl sabit taksit ödeme imkânlarından yararlanabiliyor.
Ara ödemenin de bulunmadığı satışlarda her altı ayda bir memur maaş zammı
uygulanmıyor... ensonhaber

Etiketler : TOKİ , Ankara TOKİ , Ankara TOKİ Turkuaz Polsan Evleri , turkuaz Polsan Evleri , TOKİ Turkuaz Polsan konutları , ankara konut projeleri , ankara emlak haber , haber ankara toki , TOKİ Turkuaz

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman