ASPEN 35.ULUSLARARASI YAPI FUARINA HAZIR

ASPEN 35.ULUSLARARASI YAPI FUARINA HAZIR

ASPEN 35.ULUSLARARASI YAPI FUARINA HAZIR
Dünya yapı sektörünün kalbinin attığı, yerli ve yabancı binlerce markanın buluştuğu 35. Uluslararası Yapı Fuarı, her yıl yüz bini aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.


Dünyanın dört bir yanından gelen, seçkin yapı firmalarının katılımıyla gerçekleşecek olan fuarda, son iki yılın “En İyi Stand Tasarımı” ödülünü alarak dikkat çeken ASPEN, görsel ve işlevsel bütünlüğü başarıyla yansıtan, estetik öğeleri sanatsal çizgilerle birleştiren standıyla, yine göz kamaştıracak

Yapıları mimari harikalara dönüştüren ASPEN, tasarım ve teknolojinin geldiği son noktayı simgeleyen ürünlerini 35. Uluslararası Yapı Fuar’ın da sergileyecek. ASPEN fuarda özel tasarım Integra Metal Asma Tavan Sistemi Armstrong Infusions’u, Modüler Bölme Duvar Sistemleri Sinova, Vetrona, Diversa, Hareketli Bölme Duvar Sistemi Dorma Moveo’yu ve doğal ahşap kaplı Targa Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Yapı sektörünün en son ürün ve hizmetlerini sergileme ve takip etme olanağının yanı sıra, uluslararası iş geliştirme platformu olarak öne çıkan ve 35. kez yapılacak olan Uluslararası Yapı Fuarı’na katılacak olan ASPEN, renk, desen ve boyut kazandıracak stand ve ürünleriyle 7. Salon 361. numarada ziyaretçilerini ağırlayacak.

Son İki Yılın En İyi Standı
33. ve 34. Uluslararası Yapı Fuarı’nda, 2 yıl üstü üste amacına en uygun tasarlanmış en iyi stant seçilen Aspen standı, fuar yönetiminin deneyimli jürisi tarafından bine yakın stant arasından titizlikle değerlendirilmiştir. Ürünlerin belirtmek istediği nitelikleri etkin bir biçimde vurgulaması,  görsel ve işlevsel bütünlüğü başarıyla yansıtması ve estetik öğeleri sanatsal çizgilerle birleştirmesi gibi birçok kriter göz önünde bulundurulmuş ve Aspen standı ‘Amacına uygun tasarlanmış en iyi stand tasarımı’ ödülüne layık bulunmuştur. Aspen, estetiğin işlevsellikle birleştiren marka kimliğini her yıl düzenlenen Uluslararası Yapı Fuarı’nda da göstermiştir. Bu yılda zirvede kalmak amacıyla iddialı bir çalışmaya imza atmaya hazırlanmaktadır.

Etiketler : ASPEN 35.ULUSLARARASI YAPI FUARI , Dünya yapı sektörü , Yapı Fuarı , ASPEN , Integra Metal Asma Tavan Sistemi , Yapı sektörü , emlak fuarı , emlak haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman