Jose Mourinho Sinpaş GYO için Türkiye’ye geliyor!

Jose Mourinho Sinpaş GYO için Türkiye’ye geliyor!

 

Jose Mourinho Sinpaş GYO için Türkiye’ye geliyor!
 
Dünyanın en büyük futbol takımlarından olan ve La Liga’nın 32. Şampiyonu Real Madrid’in başarılı teknik direktörü Jose Mourinho, başarılarının altında yatan liderlik anlayışını anlatmak üzere Sinpaş GYO tarafından 24 – 25 Mayıs 2012 tarihlerinde İstanbul ve Ankara’da düzenlenecek Sürdürülebilir Başarı için Liderlik Konferansı’nın konuşmacısı olarak Türkiye’ye geliyor.
 
Sinpaş GYO’nun marka yüzü olan ve oynadığı reklamlar ile dikkat çeken Jose Mourinho, şirketin düzenlediği Sürdürülebilir Başarı için Liderlik Konferansı’na katılmak üzere Şubat ayında Türkiye’ye gelecek. İlki 2009 yılında düzenlenen Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik Konferansının konukları ABD 42. Başkanı, William J.Clinton Derneği Kurucusu Bill Clinton ve Almanya 7. Başbakanı Şansölye Gerhard Schröder olmuştu.
 
2004 – 2005 ve 2005 – 2006 sezonlarında Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS) tarafından dünyanın en iyi teknik direktörü seçilen Mourinho, şimdiye kadar çalıştırdığı futbol takımlarıyla altı lig şampiyonluğu, dört kupa şampiyonluğu, üç Süper Kupa, iki lig kupası, bir UEFA Kupası, iki UEFA Şampiyonlar Ligi kupası kazandı. İngiltere, Portekiz, İtalya ve İspanya olmak üzere dört farklı ülkede şampiyonluk kazandıran tek teknik direktör olan Mourinho, başarısının sırrını 25 Mayıs 2012 tarihinde İstanbul Çırağan Kempinski’de ve 26 Mayıs Ankara Sheraton Otel’de yapılacak Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik Konferansında anlatacak. Konferansla ilgili detaylı bilgileri, Sinpaş GYO tarafından özel olarak hazırlanan liderlikkonferansi.org internet sitesinde bulabilirsiniz.
 

Etiketler : Jose Mourinho Sinpaş GYO için Türkiye ye geliyor , Jose Mourinho , Sinpaş GYO , emlak , emlak haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman