Ankara’nın ilk Mixed-Use Projesi AKG Gazbeton İle Yükseliyor

Ankara’nın ilk Mixed-Use Projesi  AKG Gazbeton İle Yükseliyor

 

Ankara’nın ilk Mixed-Use Projesi
 
AKG Gazbeton İle Yükseliyor
 
İnşaat hızına sağladığı katkı ile çok katlı rezidans ve AVM projelerinde özellikle tercih edilen AKG Gazbeton, Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi konseptinden oluşan ilk mixed-use projesi “Next Level”de kullanılıyor.
 
Türkiye’nin lider gazbeton üreticisi AKG Gazbeton, inşaat hızına sağladığı katkı ile çok katlı rezidans ve AVM projelerinde özellikle blok ve lento ürünleri ile tercih ediliyor. Son olarak Ankara’nın ilk karma kullanım (mixed-use) projesi Next Level’da da AKG Gazbeton kullanılıyor.
 
Ankara’nın ilk mixed-use projesi Next Level ofis, rezidans ve alışveriş merkezi konsepti ile hayata geçiriliyor. Eskişehir Yolu ile Konya Yolu’nun kesiştiği noktada bulunan Next Level, 7 bin 500 metrekarelik özel peyzajı ve mimari tasarımı ile fark yaratıyor. Ankara’da bir ilke imza atan Pasifik İnşaat, 65 adet rezidans, 133 adet ofis ve alışveriş merkezi bulunan bu özel proje ile Ankaralılara farklı bir yaşam vaadediyor. Uygulama kolaylıkları, zaman ve maliyet avantajı, istenen ölçülere pratik olarak adapte edilebilmesi sebebiyle özellikle tercih edilen AKG Gazbeton ile projenin kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.
 
AKG Gazbeton Next Level projesinin yanı sıra daha önce Ankara’da IKEA, Real AVM, Esenboğa Havalimanı, Batıkent Devlet Hastanesi ve Ankara Arena Stadyumu gibi prestijli projelerde de kullanılmıştı.
 
 
AKG Gazbeton Hakkında:
Gazbeton sektöründe Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesine sahip firmaların başında yer alan AKG Gazbeton, blok ve donatılı ürünler olmak üzere iki ana ürün çatısı altında üretim yapmaktadır. Blok ürün grubu olarak; düz duvar blokları, geçmeli duvar blokları, hafif asmolen bloklar, U bloklar ve yalıtım plakaları üreten AKG Gazbeton, donatılı ürün grubu olarak ise; duvar panelleri, çatı ve döşeme panelleri, lento ve söveler üretmektedir. 2005 yılı başında CE belgesi alan ilk duvar malzemesi üreticisi olan AKG Gazbeton İzmir Tesisleri’nde 410.000 metreküp/yıl, Kırıkkale tesislerinde 550.000 metreküp/yıl gazbeton üretilmektedir. AKG Gazbeton, 2011 sonunda üretime başlayan Çorlu Fabrikası ile Türkiye’nin en büyük gazbeton üreticisidir.
 
Başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde on yediden fazla ülkeye ihracat yapan AKG Gazbeton, ilave yatırımlarıyla yılda toplam 1.585.000 metreküp gazbeton üretecektir.

Etiketler : AKG Gazbeton , Ankara ilk Mixed Use Projesi , Next Level , ankara konut projeleri , ankara emlak haberleri , AKG Gazbeton Hakkında

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman