Eston Yapı'dan, Eston Deniz Kalyon Evleri

Eston Yapı'dan, Eston Deniz Kalyon Evleri

Eston Yapı'dan, Eston Deniz Kalyon Evleri

Eston Yapı, Beylikdüzü Yakuplu'da 1.5 milyon m²'lik alanda toplam 5359 konuttan oluşacak Eston Deniz Kalyon Evleri'nde deniz sevdalılarını eşsiz mavilikle buluşturuyor.

Eston Yapı Beylikdüzü’nde 1,5 km uzunluğundaki sahili ve su sporları merkezi ve marinasıyla denizle bütünleşmiş tek konut projesi" olan 4 mevsim deniz ve bahçe keyfi yaşatan Eston Deniz Kalyon Evleri'nde eşsiz bir projeye imza atıyor.

500 yat kapasiteli marina, kumsal, 1,5 kilometrelik sahil şeridi, su sporları merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzlarından oluşan Eston Deniz Kalyon Evleri, bir konut projesinden öte, su ile bütünleşmiş bir yaşam projesi olarak sunuluyor.

Marinada yat sahiplerinin faydalanabilmesi için çok sayıda mağaza ve sosyal tesislerin yer aldığı İstanbul'un tek konut projesi olma özelliğini taşıyor.

Eston Deniz Kalyon Evleri'nde 24 saat deniz keyfi yaşayarak, deniz ile iç içe bir yaşam sürmek hayal değil.
Eston Deniz Kalyon Evleri, konumunun doğal özellikleri ve satış sonrası her konut için sağladığı 2 yıl Eston Servis garantisi ile kazançlı bir yatırım olarak, İstanbul'un yeni cazibe merkezi Beylikdüzü'nde tüm sakinlerine cennetten bir kesit sunuyor ve 12 ay deniz keyfi yaşatıyor.
Eston Deniz Kalyon Evleri'nde bu eşsiz projenin tüm detayları ve Cenajans Reklamcılık tarafından hazırlanan ve Eston Yapı'nın yöneticilerinin katılacağı reklam kampanyası ile tanıtılıyor.

Etiketler : Eston Yapı Beylikdüzü , Eston Yapı , Eston Yapı Eston Deniz Kalyon Evleri , 500 yat kapasiteli marina

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman