Kartal’daki cennet Asl-ı Bahçe’de, Bir sene sonraki evinizi şimdiden görmek ister misiniz

Kartal’daki cennet Asl-ı Bahçe’de, Bir sene sonraki evinizi şimdiden görmek ister misiniz

Bir sene sonraki evinizi şimdiden görmek ister misiniz?
Kartal’daki cennet Asl-ı Bahçe’de, Gelecekteki Mutlu Yuvanızı Deneyimleyebilir, Size Özel Hazırlanan Ayrıcalıklı ve Konforlu Yaşam Alanınızı Yakından İnceleyebilirsiniz.

İnanlar’ın Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Kartal’da yer alan altın projesi Asl-ı Bahçe’de örnek daire ziyarete açıldı. Asl-ı Bahçe projesinde yer alan daireler kaliteli, son teknoloji ile üretilen dayanıklı ve modern detayları ile dikkat çekiyor.
Akılcı ve insan odaklı yaşam alanları oluşturmayı misyon edinen İnanlar’ın Kartal’da sürdürdüğü Asl-ı Bahçe projesi; sakinlerine ferah, huzurlu ve şehrin karmaşasından uzak ama Metro, Marmaray hattı, Sabiha Gökçen Havaalanı, Sabancı Üniversitesi, ve Viaport Alışveriş Merkezi gibi noktalara çok yakın olan ideal bir yaşam alanı sunuyor. Asl-ı Bahçe’nin ilham veren örnek dairesinden zevkle izlenebilecek bu yeni yaşamın tüm detaylarını siz de yakından keşfedin!

Sade ve zevkli bir üslup...
Şehirli ama doğayla iç içe bir renk skalası… Asl-ı Bahçe

 İstanbul'un son yıllarda en hızlı gelişen ve gün geçtikçe değerlenen bölgesi Kartal’da Adalar’a nazır konumuyla yer alan Asl-ı Bahçe’nin örnek dairesinde, beyaz ve doğal ahşap tonları hakim. Şehrin karmaşasından uzak ve doğayla iç içe bir konuma sahip olan Asl-ı Bahçe’nin hem konforu hem de işlevselliği yansıtan iç mimarisinde ise sade ve zevkli bir üslup benimsenmiş. Banyo, mutfak, yatak odası ve salonda yalın bir şıklık, estetik, kalite ve modern detaylar dikkat çekerken; sofistike bir stil ve ruhu dinginleştiren tüm detaylarıyla Asl-ı Bahçe örnek dairesi, sakinlerinin yeni yaşamları için kapılarını açıyor.

İnanlar’ın deneyimli tasarım ekibi tarafından modern mimariyle dizayn edilen, huzur dolu bir yaşam vaad eden örnek daire, sizi Asl-ı Bahçe’de ev sahibi olmanın ayrıcalıklı deneyimini yaşamaya davet ediyor.

Bu bahçede hayattan beklentilerinizi yükseltecek her şey var

Kartal’ın Uğur Mumcu Mahallesi, Akşemsettin Caddesi’nde yer alan Asl-ı Bahçe, toplamda 17.415 m2’lik inşaat alanına sahip. 17 katlı tek blok üzerinde modern iç mimariye sahip dubleks daire ve bahçe katı daire seçenekleri ile yalnızca 90 butik dairenin yer aldığı Asl-ı Bahçe’de herkese uygun yaşam alanları bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 seçeneklerindeki daireleriyle çocuklu ailelerin idealindeki yaşam standartlarının yanı sıra çalışan genç kesim için de pek çok fırsat barındıran Asl-ı Bahçe’nin m2 fiyatları 2.700-3.395 TL arasında yer alıyor. 2013 Haziran ayında tamamlanacak olan Asl-ı Bahçe, lokasyonu, kaliteli mimarisi, planlanan yaşam stili ile sadece bugünün değil, geleceğin de yatırım fırsatını sunuyor.

Kartal’da mutlu hayatların yeşerdiği bir cennet bahçesi

Aydos Ormanları’nın tertemiz havasının yanı sıra kademeli bahçeleriyle de kişiye özel yeşil alanların yaratıldığı Asl-ı Bahçe’nin sosyal alanları içinde yer alan sauna, fitness center, çocuk oyun odası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve güneşlenme teraslarıyla zamanı yönetme lüksünün keyfini süreceksiniz.

Asl-Bahçe’nin modern mimariyle tasarlanan örnek dairesi
siz ve aileniz için hazır.

RANDEVU İLE ÖZEL SUNUM
Banka kredisi ve İnanlar bünyesinde özel olarak sağlanacak -ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ev sahibi olunabilen Asl-ı Bahçe projesi ile ilgili özel sunum ve detaylı bilgi almak isteyenlerin, diledikleri zaman telefon numaralarından özel randevu ile Asl-ı Bahçe ve İnanlar merkez tanıtım ofisini ziyaret etmeleri ya da bilgi almaları mümkün.

Etiketler : Kartal cennet Asl-ı Bahçe , Kartal altın projesi , Aslı Bahçe projesi , Sabiha Gökçen Havaalanı , Sabancı Üniversitesi , Viaport Alışveriş Merkezi , Metro , Marmaray hattı , İnanlar , İnanlar kampanyalı konut projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman