Zonguldak'ta geleceğin yaşam merkezi Ilıksu Yaşamkent'in tanıtımı geniş bir katılımla gerçekleşti

Zonguldak'ta geleceğin yaşam merkezi Ilıksu Yaşamkent'in tanıtımı geniş bir katılımla gerçekleşti

Zonguldak'ta geleceğin yaşam merkezi Ilıksu Yaşamkent'in tanıtımı geniş bir katılımla gerçekleşti

Doğa ile iç içe modern yaşam merkezi Ilıksu Yaşamkent

Kent yaşamının olumsuzluklarından uzaklaşmak isteyenler için TURYAPI güvencesiyle Zonguldak Kozlu'da inşa edilen Ilıksu Yaşamkent'in basın lansman buluşması geniş bir katılıma sahne oldu. Bölgede yaşam kalitesini zirveye taşıyan Ilıksu Yaşamkent, doğası bozulmamış, deniz ve ormanla çevrili beldeye modern ve huzur dolu bir yaşamı beraberinde getiriyor.

Yüksek standartlara sahip sağlam ve kaliteli konut üretiminin önde gelen markalarından TURYAPI'nın Zonguldak Kozlu'da hayata geçirdiği Ilıksu Yaşamkent projesinin tanıtımı, ulusal ve yerel basının yanı sıra Zonguldak ve Kozlu Belediye çevrelerinin katılımıyla gerçekleşti. Konforu ve lüksüyle bölgede bir başka örneği olmayan Ilıksu Yaşamkent, Zonguldak'ta kentsel dönüşümün en çarpıcı örneklerinden biri olarak öne çıkıyor.

Hayat dışarıda doğal, içeride konforlu
Kent merkezine sadece 13 kilometre uzakta, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'nin yanında, deniz ve ormanla içiçe yeni bir yaşam tarzının adı olan Ilıksu Yaşamkent, sakinlerini Batı Karadeniz'de benzeri olmayan yeni bir banliyö yaşamına davet ediyor. Oksijeni bol, dört mevsim dört ayrı renge dönüşen kestane, meşe, gürgen, palamut, kayın ağaçlarıyla çevrili orman bölgesinde sakin ve huzurlu bir yaşam sunan Ilıksu Yaşamkent'te bir yaşam merkezinde olması gereken her türlü lüks ve konfor yer alıyor.
Özgün mimarisiyle de fark yaratan ve proje değeri 160 milyon TL olan Ilıksu Yaşamkent'te 694 daire bulunuyor. Yeni trendlere uygun, ferah ve geniş 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yanı sıra Ilıksu Yaşamkent'te 3+1, 4+1 ve 5+1 geniş villa daire seçenekleri de yer alıyor. Dairelerde Schindler, Vitra, Artema gibi markalar boy gösterecek. Çocuk oyun alanlarından yüzme havuzuna, iki katlı kapalı otoparktan göz alıcı peyzaj düzenlemesi ve restoran ile spor merkezi gibi birçok imkanı barındıran sosyal tesislere kadar modern yaşamın tüm olanakları Ilıksu Yaşamkent'te bir arada bulunuyor.

Doğa içinde yüksek teknoloji eseri
En şiddetli olası depreme dayanıklı radye temel ve yüksek tünel kalıp teknolojisiyle inşa edilen Ilıksu Yaşamkent'te bütün duvarlar taşıyıcı görevi görüyor. Bununla birlikte, Zonguldak'ta doğalgaz sistemiyle yapılan öncü bir proje olarak da öne çıkan Ilıksu Yaşamkent, gerek tabiatın tüm renklerini barındıran doğal bir ortamda yer alması gerekse konut çevresinin özel peyzaj mimarisiyle standart betonarme yapı anlayışının dışında huzurlu bir hayat sunuyor.

İlk sakinler yıl içinde taşınacak
Ilıksu Yaşamkent'in Kozlu'da konut ve yaşam kalitesini artıran örnek bir proje olduğunu ifade eden TURYAPI Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, projenin beldeye birçok artısı olacağını, birçok sektörde istihdamı ve iş faaliyetlerini artıracağı gibi bunun sürdürülebilir bir nitelik taşıyacağına vurgu yapıyor. Ilıksu Yaşamkent projesi ile kentsel dönüşümü Zonguldak'a taşıdıklarını belirten Turpçu, ilk 174 dairenin yıl içinde teslim edileceğini, bununla birlikte yatırım açısından da Ilıksu Yaşamkent'in en kazançlı projelerin başında geleceğinin altını çiziyor.

Vakıfbank'ın Ilıksu Yaşamkent projesinde yer almasından memnuniyet duyduklarını dile getiren Vakıfbank Zonguldak Merkez Şube Müdürü Ahmet Turan ise, sağladıkları konut kredisi kolaylıklarıyla projede yer almak isteyenlere geniş seçenekler sunacaklarını  belirtiyor. Ilıksu Yaşamkent'in konutta Zonguldak'ın çıtasını yükselten başarılı bir örnek olduğunu ifade eden Turan, en uygun koşullarla en uygun faiz oranlarını belirlediklerini vurguluyor.     

TURYAPI İnşaat - 1976 yılında temelleri atılan TURYAPI İnşaat, yapı sektöründe 36 yıldan bu yana sağlamlığın ve güvenin teminatı olarak faaliyet göstermektedir. Zamana dayanıklı ve yaşanabilir estetik konutlar inşa etmek misyonuyla hareket eden TURYAPI İnşaat, kuruluşundan bugüne İstanbul, Ankara, İzmit ve Zonguldak'ta 4500 konuta imza atmıştır. Özellikle birinci derecede deprem bölgelerinde hayata geçirdiği sağlam konutlarla adından söz ettiren TURYAPI, bu bölgelerde tünel kalıp sistemini kullanarak en ileri teknolojik yöntemlerle konut inşa etmektedir. 36 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla her geçen gün daha büyük projelere imza atan TURYAPI, hızla büyüyen örnek bir kurum olarak dünyada gelişen yeni teknolojileri Türkiye'de hayata geçirmekte, sektörel normların ilerlemesine katkı sağlamaktadır.


 

Etiketler : Zonguldak , Ilıksu Yaşamkent , TURYAPI , Zonguldak Kozlu , zonguldak konut projeleri , zonguldak emlak haberleri , Zonguldak ve Kozlu Belediye , TURYAPI İnşaat

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman