RINGS İSTANBUL DAİRELERİNDEN İÇERİ GÜRÜLTÜ GİRMİYOR

RINGS İSTANBUL DAİRELERİNDEN İÇERİ GÜRÜLTÜ GİRMİYOR

 

RINGS İSTANBUL DAİRELERİNDEN İÇERİ GÜRÜLTÜ GİRMİYOR
 
Rings İstanbul evlerinde uygulanan özel ses izolasyonu sayesinde dairenize dışarıdan gelen sesler yarı yarıya azalıyor. Özel ses izolasyonu ile 93 desibel şiddetinde olan sesler,48 desibel şiddetine kadar düşürülüyor.
 
Toplamda 1500 konut, Rings AVM ve sekiz futbol sahası büyüklüğündeki sosyal tesisleri Rings Club ile dikkat çeken Rings İstanbul Projesi, “Tam Yaşanacak Yer” konseptiyle adından söz ettiriyor. Rings İstanbul evlerinde kullanılan özel ses yalıtımı ile daire sahiplerine daha da sakin ve keyifli bir yaşam sunuluyor. Televizyonunuzu sessiz ortamda seyredecek, misafirlerinizi ağırlarken huzur duyacak, evde geçirdiğiniz vakitlerin keyfinizi süreceksiniz.
 
Ses izolasyonu özelinde yapılan testler sonucunda 93 desibel şiddetinde çıkan sesin, izolasyon sonrası 48 desibel şiddetinde çıktığı ölçüldü.
 
Böylelikle Rings İstanbul sakinleri dışarıdan gelen tüm seslere kapalı huzurlu ve gürültüsüz bir hayat sürecekler. Çünkü bu sistem sayesinde 51 desibele kadar olan seslerin hiçbiri bu özel izolasyonunu geçip dairenize giremiyor.
 
Bu huzurlu ve sessiz yaşamı kaçırmak istemiyorsanız acele edin; Rings İstanbul’un 1.etabı Mayıs 2013’te teslim edilmeye başlıyor.
 
Satış Ofisi Tel: 444 86 00
 
www.ringsistanbul.com 
 
 
Selin Yapı Hakkında;
 
Selçuklu Holding bünyesindeki sanayi kuruluşlarının inşaat işlerini yapmak üzere 2003 yılında kurulan Selin Yapı, bugüne kadar endüstriyel tesisler ve ticaret merkezi inşaatlarının yapımını gerçekleştirmiştir. Örnek vermek gerekir ise ilaç sanayinde Anadolu’da yapılan en büyük yatırım olan İlko İlaç Fabrikası, Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde yer alan İlko Argem Ar-Ge Merkezi, Mehtap Mutfak Eşyaları, Sentez Ambalaj üretim tesisleri, İzmir’de bulunan Selçuklu İş Merkezi gibi farklı fonksiyonlara sahip tesisler Selin Yapı imzası taşımaktadır. İstanbul Sancaktepe ilçesinde  kendi arazisi üzerine inşa ettiği Rings İstanbul Projesi, Selin Yapı’nın ilk konut projesidir.  
 
Selçuklu Holding Hakkında;
 
Çeşitli sektörlerde 50 yıldır faaliyet gösteren birçok firmanın çatı kuruluşu olan Selçuklu Holding; ilaç, ambalaj, metal, mutfak eşyaları ve inşaat sektörlerinde aktif dokuz şirketi ile köklü ve güçlü bir şirketler topluluğudur.
 
Bünyesinde Mehtap Mutfak Eşyaları, Almesan Alüminyum, Selin Yapı, Sitaş Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri,  İlko İlaç, İlko Araştırma ve Geliştirme Merkezi, Sentez Ambalaj, Natural Ambalaj ve Gül Ofset şirketleri bulunan Selçuklu Holding, kaliteye ve ar-ge faaliyetlerine verdiği önem, teknolojiye yaptığı yatırımlar ile faaliyet gösterdiği sektörlerin liderleri arasına girmeyi başarmıştır.  

Etiketler : RINGS İSTANBUL DAİRELER , Rings İstanbul evleri , Rings AVM , Rings Club , Rings İstanbul Projesi , Selin Yapı Hakkında , Rings İstanbul evleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman