Yalnızlar için Ispartakule'de İtalyan esintisi

Yalnızlar için Ispartakule'de İtalyan esintisi

Yalnızlar için Ispartakule'de İtalyan esintisi
Cathay İleri Projeler tarafından TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ve TOKİ iştiraki EPP ortaklığı ile Ispartakule’de inşa edilecek olan Stüdyo 24 sadece 1+0, 1+1 ve 2+1 stüdyolardan oluşuyor.

Ispartakule'de bekar ve yalnız yaşayanlara yönelik yeni bir proje başlıyor. Stüdyo 24 adı verilen proje 60 milyon TL'lik yatırımla Cathay İleri Projeler tarafından Emlak Konut GYO ve EPP ortaklığında hayata geçiyor. 38 metrekareden başlayan daireler 207 metrekareye kadar çıkıyor. İhtiyaca göre tasarlanmış olan projedeki daireler, her bütçeye uygun olarak satışa sunuluyor. Projenin tanıtım toplantısında konuşan Cathay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ahmethan Yılmaz, İstanbul'da yalnız yaşama oranının artığını ve sosyo ekonomik durumlar göz önünde bulundurularak, yaşam stilinin daha küçük dairelere kaydığını belirtti.
 
68 bin TL'den başlıyor
2 blokta 500 konuttan oluşan Stüdyo 24, 24 ayda teslim edilecek. Stüdyo 24 projesinde yer alan dairelerin ortalama metrekare fiyatları 1.900 TL olarak belirlendi. İçerisinde bulunacak sosyal alanlar için ekstra bir ücret talep edilmeyecek olan projede aidatlar metrekare başına 3 TL olacak.   Projede, canlı bir otel lobisini andıran resepsiyon, fitness alanı, unutulmaz teras partilerine ev sahipliği yapacak açık havuz, home-sinema, toplantı odaları da ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunuyor.
 
Kişiye özel daire
Türk ve İtalyan ortak yapımı olan Stüdyo 24, farklı tarzlara uygun olarak Pop, Cozy ve Modern olarak 3 farklı tipte üretiliyor. Böylelikle alıcılara banyo seramiklerine kadar kişiye özel daire hizmet sunuluyor.
 
Hedef 3 yılda 10 bin konut
Cathay İleri Projeler, Stüdyo 24 haricinde, İstanbul, İzmir ve Ankara'da da 3 yıl içerisinde 10 bin konut üretmeyi hedefliyor. Balkan Ülkeleri, Ortadoğu ve Avrupa ise yurtdışında hedeflerinin başında geliyor.

Etiketler : Ispartakule , TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO , Konut GYO ve EPP , Cathay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı , Ahmethan Yılmaz , Cathay İleri Projeler , Stüdyo

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman