Bulut İnşaat Eviva Rezidans Projesi'ni teslim etti

Bulut İnşaat Eviva Rezidans Projesi'ni teslim etti

Bulut İnşaat Eviva Rezidans Projesi'ni teslim etti

Bulut İnşaat, birbirinden farklı konsept projeleriyle yaşam alanlarına yeni bir stil kazandıyor.
  
Birbirinden farklı konsept projeleriyle yaşam alanlarına yeni bir stil kazandıran Bulut İnşaat, İstanbul’da bulunan Evviva konut projeleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Evviva Resıdence, Evviva Yaşam Merkezi, , Evviva Gümüş City, Evviva Tower ve Evviva
 
Hayatı kolaylaştıran konut projeleriyle gayrimenkul sektörünün yükselen markalarından Bulut İnşaat, İstanbul’un konut merkezi haline gelen Esenyurt’taki Evviva projeleriyle dikkat çekiyor. Her biri farklı şekilde dizayn edilen Evviva’ların sahiplerine tesliminin başladığını belirten Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut; "Esenyurt’taki Evviva projelerimizden Evviva Rezidans projesini tamamladık ve 2011 yılının sonunda anahtar teslimini yaptık. 2012 yılında Evviva Yaşam Merkezi ve Evviva İnci, 2013 yılında Evviva Gümüş City, 2014 yılında da Evviva Tower’ı ev sahiplerine teslim ediyor olacağız. Projelerimizi özellikle kalite, güvenilirlik ve yaşam konforunu ön planda düşünerek tasarladık. Yeni projelerimizde de ev sahibi olmak isteyenlere yaşam konforunu yükseletecek proje seçenekleri sunacağız" dedi.
 
Esenyurt projelerinin ardından Kıbrıs projeleriyle bölge turizmine hareket kazandıran Bulut İnşaat, önümüzdeki iki yıl içinde İstanbul’daki tüm projelerini ev sahipleriyle buluşturacak.
 
 
Evviva Residence
 
 
Bulut İnşaat “Yaşasın! Ev Bu İşte…” sloganıyla yola çıkarak konforu, güveni, kaliteyi, ulaşım rahatlığını ve muhteşem peyzajı Evviva Residence konseptli projesinde hayata geçirdi. İstanbul Esenyurt ’ta 4 bin 700 metrekare alan üzerinde bulunan proje 31 Aralık 2011 tarihinde sahiplerine teslim edildi
 
Yaşamı sanata dönüştüren yaşam merkezi: Evviva Yaşam Merkezi
 
Konforlu yapısı, güvenliği, ulaşım rahatlığı, sosyal imkânları ve muhteşem peyzajıyla Evviva Yaşam Merkezi yeni sakinlerini bekliyor. Metropol insanının yoğun temposuna uygun yaşam alanları sağlayan Bulut İnşaat, Evviva Yaşam Merkezi ile alıcılarına benzersiz bir fırsatın kapılarını aralıyor.
 
Evviva Yaşam Merkezi’nde lobi, güvenlik görevlileri ve bina çevresindeki belirli noktalarda kameralı güvenlik sistemiyle 24 saat koruma sağlanacak.
 
Evviva Yaşam Merkezi'nin zemin etüdü ve statik hesapları uzmanlarca hesaplandı ve proje son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı.
 
Rekreasyon alanları, kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, sauna, kafeterya ve fitness center bulunduğu projede, özel amaçlı toplantı salonu da bulunmakta.
 
Evviva Yaşam Merkezi’nde 4 sağlık personeli, 1 veteriner hekim, 11 güvenlik görevlisi, 8 temizlik elemanı ve 3 peyzaj elemanı çalışacak. Proje 31 Aralık 2012 tarihinde sahiplerine teslim edilecek.
 
Hem Konut hem Rezidans konseptiyle Evviva Gümüş City ve Evviva Tower
 
Bulut İnşaat, 28 bin m² alan üzerinde %75 yeşil alana sahip 2 bin 600 konutluk projesi olan “Evviva Gümüş City”nin satışlarını tamamlamış ve “Evviva Tower ”in satışlarına devam etmekte... Evviva Tower, Avrupa Yakası’nda markalı konut üreticilerinin tercih ettiği yeni cazibe merkezi Esenyurt Bölgesi’nde bulunuyor. Projede konut ve residence’ın yanı sıra 120 ticari alanı bulunan alışveriş merkezi de yer alıyor.
 
Evviva Tower’ın zemin etüdü ve statik hesapları uzmanlarca yapılarak, proje radyo jeneral temel ve fore kazık sistemiyle ayrıca tünel kalıp kullanılarak, son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı.
 
Evviva Tower’da açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme ve seyir alanları, fitnes center, sauna, tenis kortu, voleybol sahası, koşu-yürüyüş ve bisiklet parkurları, kafeterya, kreş ve 24 saat güvenlik gibi donatılar bulunmakta.
 
Ayrıca projeler TEM ve E-5 karayollarına, Atatürk Havalimanı’na ve fuar merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekmekte.
 
Gümüş City, 30 Eylül 2013, Tower ise 30 Haziran 2014 tarihinde ev sahiplerine teslim edilecek.
 
Esenyurt’un Evviva İnci’si
 
Esenyurt’ta gerçekleştirdiği projelerdeki konut sayısının yeni projeyle birlikte 10.000’e ulaşacağını belirten Temel Bulut, 2012 yılı ile birlikte 5. proje olan EVVİVA İNCİ projesinin de satışa çıkarttı. Projeyi yine Evviva ön adıyla yaptıklarını belirten Bulut “ Tamamı 1+1 ve 2+1 daireden oluşan 11 katlı bir proje olacak. 4 katlı bir alışveriş merkezi üzerinde proje yükselecek. Şu anda Esenyurt projelerimiz birbirinden güç alıyor. Bölgedeki metrekare fiyatlarının da aşağı inmesine de faydamız oldu. Ancak konut sayısını 15 bin’e tamamlayınca henüz projelendirilmemiş başka bir bölgelere geçeceğiz” dedi.
 
Bölgenin özel bir butik yapısı olan EVVİVA İNCİ kullanım alanları ve sosyal yaşam merkezlerini maximum düzeyde planlayarak kendinizi özel hissedeceğiniz farklı bir yaşam alanı sunuyor. TEM ve E-5 Karayoluna 2 dakika, Atatürk Havaalanına 17 km uzaklıkta olan İNCİ, merkeze yakınlığı sayesinde ulaşım alternatiflerinin hepsini kullanmanızı sağlıyor.
 
Bulut İnşaat hakkında detaylı bilgiye www.bulutinsaatyapi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler : Bulut İnşaat Eviva Rezidans Proje teslim etti , Bulut İnşaat , Evviva Resıdence , Evviva Yaşam Merkezi , Evviva Gümüş City , Evviva Tower , Evviva , Yaşasın! Ev Bu İşte

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman