TEB konut kredisi faizini indirdi

TEB konut kredisi faizini indirdi

 

TEB konut kredisi faizini indirdi
Türk Ekonomi Bankası (TEB), tüm vade seçeneklerinde konut faizini yüzde 1,02'de sabitleyerek, dosya masrafını da almıyor.
TEB'den yapılan açıklamaya göre, yeni kampanya ile tüm vade seçeneklerinde yüzde 1,02 faize sabitlerken, dosya masrafı da alınmıyor. Haziran sonuna kadar geçerli kampanya ile TEB ev sahibi olmak isteyenlerin konut kredi toplam maliyetlerini düşürmeyi amaçlıyor. 
 
Ayrıca TEB'in konut kredisi dahil tüm kredilerinde ''mola'' özelliği bulunuyor. Konut kredisi kullanan müşteriler yılda 2 aya kadar taksit atlatma imkanına sahip oluyor. Diğer yandan, TEB konut kredisi alan müşterilerine kredi kullanımı sonrasında da destek vermeye devam ediyor. Tüm konut kredisi müşterilerine sunulan Konut Destek Paketi ile yeni evlerine taşınan müşterilere taşınma destek hizmetleri ve konut asistans hizmetleri ücretsiz olarak veriliyor.
 
TEB Konut Destek Paketi kapsamında Türkiye'de ilk olarak ücretsiz konut resmi işlemler desteği de sunuluyor. Konut Resmi İşlemler Desteği kapsamında; Ankara, İzmir, İstanbul ve Antalya;da TEB konut kredisi ile aldığı eve taşınacak olanların, ikametgah kaydının yeni lokasyona taşınması; elektrik, su, doğalgaz, sabit telefon aboneliğinin iptali veya nakli işlemlerini TEB müşterilerinin yerine ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. 
 
Tüm Türkiye genelinde geçerli olan Konut Onarım Sınırsız Hizmetleri ile TEB müşterilerinin evlerinin kısa sürede ve uygun maliyetle yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı oluyor. Yine Türkiye genelinde geçerli olan Asistans Hizmetleri kapsamında evden eve nakliyede sınırsız organizasyon hizmeti, dahili su, elektrik tesisatı, çilingir hizmeti, cam kırılmasında hasar desteği sağlanıyor.

Etiketler : TEB Konut Destek Paketi , TEB konut kredisi faizini indirdi , Türk Ekonomi Bankası , TEB ev sahibi , konut kredi haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman