TOKİ'den 650 TL taksitle konut!

TOKİ'den 650 TL taksitle konut!

TOKİ'den 650 TL taksitle konut!

Ankara'nın yatırım merkezlerinin başında gelen Eskişehir yolu 29.km deki TOKİ Turkuaz Polsan Evleri mayıs ayında da satış rekoru kırdı.

Line Ltd.Şirketi tarafından en çok beğenilen proje seçilen, Toki Turkuaz Polsan evleri Ankara'da yaşayan yabancılar tarafından da beğeni topluyor ve tercih ediliyor.

TOKİ Turkuaz Polsan Konutlarında daire satışlarının yüzde 99'u tamamlanmış bulunuyor. Oturuma açılmış olan Toki Turkuaz Polsan evleri, hem yatırım amaçlı hem de oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. TOKİ sağlamlığı ve güvencesi ile deprem yönetmeliğine uygun, tünel beton kalıp sistemi ile inşa edilmiş olan konutlarda mantolama ve ısı yalıtımı mevcut.

Yeşil alanları, çocuk oyun sahaları, otoparkları, çardakları ve insanın huzur bulacağı imar uygulamaları ile Ankara Eskişehir yolunda büyük beğeni toplayan TOKİ Turkuaz Polsan evleri ulaşım kolaylığı ile yaşayan bir site özelliği taşıyor.

10 bin peşin 650 TL taksitlerle satılan TOKİ Turkuaz Polsan konutlarında 2+1 daireler için peşin ödemelerde %30'a varan indirim kampanyası da var. TOKİ Turkuaz Polsan evleri oturuma hazır ve 2+1 konutlardan sadece 30 adet daire kaldı.

Kalan konutların fiyat bilgisi ve listesi için TOKİ Turkuaz Vadisi Satış Ofisi: 0312 237 23 25   Kaynak: Haber7

Etiketler : TOKİ Turkuaz Polsan Evleri , TOKİ Turkuaz Polsan Konutları , Turkuaz Polsan , TOKİ 650 TL taksitle konut , TOKİ sağlamlığı , toki ucuz konut projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman