AKTAŞ İNŞAAT KANDİLLİ’Yİ YAŞAMAK İSTEYENLERİ EV SAHİBİ YAPIYOR

AKTAŞ İNŞAAT KANDİLLİ’Yİ YAŞAMAK İSTEYENLERİ EV SAHİBİ YAPIYOR

Aktaş İnşaat sahile 15 dakika yürüme mesafesi ile iş hayatının stresinden ve yorucu temposundan sıyrılmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri ile ev sahibi olma seçeneği sunuyor.

AKTAŞ İNŞAAT KANDİLLİ’Yİ YAŞAMAK İSTEYENLERİ EV SAHİBİ YAPIYOR
Anadolu Yakası’nda yeni yaşam alanları oluşturan Aktaş İnşaat, şehir hayatının olanaklarını Aktaş Boğaziçi Evleri ile sağlıyor. Merkeze yakınlığı ile Kandilli’nin sakinliğini, eşsiz boğaz manzarasını ve temiz havasını solumak isteyenleri, 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olmaya davet ediyor.

Denize, balığa, doğaya, tarihe ve kültüre dokunabilmenin, eski İstanbul’u yaşayabilmenin vazgeçilmez adresi olan Kandilli, Aktaş Boğaziçi Evleri ile 81 seçkin aileyi daha bu keyfi yaşamaya davet ediyor. 26 yıllık tecrübesi ile hayata geçirdiği tüm projelerde teknik her ayrıntıyı düşünen Aktaş İnşaat, 120 aya varan %0,99 faiz oranında kredi ile ev sahibi olma fırsatı sağlıyor. Aralık 2012’de ilk etabı teslim edilecek projeden ev sahibi olmak isteyenler kat irtifak tapularını da hemen alabiliyor.

Depreme karşı en dayanıklı zemin olan doğal kayalar üzerinde kurulan Aktaş Boğaziçi Evleri alanının %85’ini yeşile ayırarak, şehir hayatının stresli yaşamını yeşilin tonları ile atmanızı sağlıyor. 18 dönem arsa içerisinde inşa edilen Aktaş Boğaziçi Evleri, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşuyor. 8 blok ve 1 adet 2. derece tarihi kökşkten oluşan Aktaş Boğaziçi Evleri’nde; her ayrıntı aile ve çocuk konseptine göre tasarlanıyor. Projede, çocuk oyun alanları, yürüme parkurları iki adet açık ve bir adet kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitness center da yer alıyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin :

Vedat Arslan

Genel Müdür - Aremas Gayrimenkul Pazarlama

T : 0212 283 93 94 / [email protected]

Aktaş İnşaat Hakkında

Aktaş İnşaat, 26 yıl önce kurulmuş ve bugüne kadar 300.000 m2’nin üzerinde inşaata ve beraberinde 2.000’den fazla konuta imza atmıştır. Aktaş’ın ilk projesi Ümraniye’de bugünkü IKEA ile TEM arasında yer alan 112 konutluk Aktaş Sitesi olmuştur. Bu projeyi zamanla, Etiler TRT Blokları, Çamlıca Aktaş Villaları, Erenköy ve Acıbadem Konut Projeleri, Manisa ve Yücelen konut projeleri, Çerkezköy’de bir fabrika ve Laleli İş Merkezi takip etmiştir.

Kandilli’nin en büyük konut projelerinden birisi olan Boğaziçi Kandilli Evleri’ni de yapan firma, son olarak 58 villa ve 64 daireden oluşan Aktaş Gümüşlük Evleri (Bodrum) ve 52 üniteden oluşan Aktaş Gümüşyaka Villaları’nı (Silivri) tamamlamıştır.

Aktaş İnşaat, halen Kandilli’de devam eden konut projesinin yanı sıra Şişli Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan residence ve cadde mağazalarından oluşan projesinin inşaatına da devam etmektedir.

Aktaş Boğaziçi Evleri Hakkında Teknik Bilgiler

Projenin lokasyonu: KANDİLLİ

Satış pazarlama sorumlusu: AREMAS Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık Ltd.Şti.

Teslim tarihleri: 1. Etap – Aralık 2012, 2. Etap – Temmuz 2013

Toplam arsa alanı: 18.000 m2 / Toplam inşaat alanı: 16.000 m2 / Satılabilir inşaat alanı: 12.000 m2

Yeşil alan: %85

Blok sayısı: 8 / Blokların kat adeti: 4 Kat

Projenin manzarası: 2. Boğaz Köprüsü ve Şehir Manzarası

Toplam konut sayısı: 80 + 1 adet köşk / Konut tipleri: 2+1, 3+1, 4+1, 1 adet köşk

Konutların net ve brüt metrekareleri: (2+1’ler brüt 98-122 metrekare, net 79-101 metrekare; 3+1’ler brüt 134-167 metrekare, net 118-141 m2; 4+1’ler brüt 167 ve 217 m2, net 147 ve 168 m2)

Sosyal alanlar: Projede 2 adet açık, 1 adet kapalı yüzme havuzu, fitness center, hamam, sauna, kafeterya, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları bulunmaktadır.

Otopark kapasitesi: Toplam 110 araçlık kapalı otopark bulunmaktadır. Ayrıca, sitenin dışında – sadece site sakinlerinin kullanabileceği yaklaşık 50 araçlık açık park alanı da yer almaktadır.

Deprem güvenliği: Proje, 2007 deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmekle birlikte, proje alanı İstanbul’un deprem açısından en güvenli bölgelerinden birisinde yer almaktadır. Hafriyat esnasında kayalar kırılmak suretiyle temel alanları açılabilmiştir.

Projenin açık adresi: Küçüksu Mah. Rasathane Cad. Toramanlar Sok. No: 30 Üsküdar

Proje İletişim Bilgileri: 0216 332 39 44 / www.aktasbogazicievleri.com

Etiketler : AKTAŞ İNŞAAT KANDİLLİ , Anadolu Yakası boğaz manzaralı konak köşk özel lüx konutlar , eski İstanbul yaşayabilme , Aktaş İnşaat Hakkında , Aktaş Boğaziçi Evleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman