MILLENIUMPARK’TA SON VİLLALAR SATIŞTA…

MILLENIUMPARK’TA SON VİLLALAR SATIŞTA…

 

MILLENIUMPARK’TA SON VİLLALAR SATIŞTA…
ÜSTELİK ÇOK ÖZEL FİYATLARLA…
                   
Has İnşaat A.Ş. tarafından İstanbul’un yükselen değeri Akfırat Tepeören’de yapılan Milleniumpark’ta son villalar satışa çıktı. Villa sahibi olmak isteyenlere rafine ve seçkin bir yaşam vaadeden proje satıştaki son villaları için çok özel fiyat alternatifleri sunuyor.
 
“Altın Proje” konut ödülü alan proje toplam 282.000 metrekareye kurulu bir alanda 200 villadan oluşuyor. Platinium, Titanium ve Quantium olmak üzere 3 farklı tipte inşa edilen Milleniumpark’ta villa tipine göre fiyatlar  650.000 USD-900.000 USD arası değişiyor.
 
Yeni ve saygın bir yaşam çözümü sunan Milleniumpark, villa sakinlerinin güvenliği ve rahatı için her şeyi düşündü. Tüm villalarda %100 geri dönüşümlü, çevreye zarar vermeyen, depreme dayanıklı çelik konstrüksiyon kullanıldı. Akıllı ev sistemi teknolojisi sayesinde daha konforlu, güvenli ve pratik bir yaşam sunan proje Sabiha Gökçen Havaalanı ve otobana olan yakınlığıyla da merkezi bir konumda. Ayrıca Formula 1 pisti, Koç ve Sabancı Üniversiteleri’ne de komşu.
 
 
Dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra geleceğin çizgilerini de tasarımında taşıyan Milleniumpark’ta bir villa sahibi olmanın şimdi tam zamanı. 0 216 446 81 78 numaralı telefondan proje ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz…

Etiketler : Has İnşaat , Akfırat Tepeören , Milleniumpark , Milleniumpark villa , Sabiha Gökçen Havaalanı , istanbul lüx villa projeleri , emlak konut projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman