SAMSUN TOWERS’IN TEMELLERİ ATILDI

SAMSUN TOWERS’IN TEMELLERİ ATILDI

SAMSUN TOWERS’IN  TEMELLERİ ATILDI

Ersa İnşaat’ın Esenyurt’ta inşasına başladığı Samsun Towers projesinin 9 Haziran Cumartesi günü, Milletvekili Oya Eronat, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Samsun Towers’ın reklam yüzü Orhan Gencebay’ın katılımıyla düzenlenen törende temeli atıldı.
 
Lüksü ekonomik fiyatlara sunmayı amaçlayarak hayata geçirdiği Samsun Towers projesiyle birçok ayrıcalık sunan Ersa İnşaat, 9 Haziran Cumartesi günü düzenlediği törende projenin temellerini attı.
 
Samsun Towers’ın reklam yüzü Orhan Gencebay’ın da katıldığı temel atma törenine ilgi yoğundu. Projeden ev alanların da katıldığı temel atma töreninde keyifli vakit geçiren aileler düzenlenen barbekü partisinde şimdiden komşularıyla tanışma fırsatı buldu.
 
Esenyurt’un değerine dikkat çeken Ersa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt; “Esenyurt, son dönemde yapılan yatırımlarla hızla değer kazanan bir bölge olarak öne çıkıyor. Son derece planlı bir şekilde yapılaşmanın devam ettiği Esenyurt gibi önemli bir bölge de Ersa İnşaat olarak Samsun Towers projemizle yer alıyoruz. Esenyurt’a lüks bir proje kazandırmak amaıyla inşasına başladığımız Samsun Towers projemizi herkesin ulaşabileceği fiyatlarla sunuyoruz. Projemiz ile amaçladığımız; halkımıza kaliteyi, güveni, lüksü ekonomik ve ulaşılabilir ödeme planlarıyla sunmaktır.” dedi.
 
33 katlı 5 bloktan oluşacak Samsun Towers’ta 1.550 daire ve 13.000 m2’ büyüklüğünde bir alışveriş merkezi yer alacak. Proje kapsamında yer alan, mağazalar, kafeler ve sinema salonlarıyla bölgenin çekim merkezi haline gelecek Samsun Towers, site sakinlerine konforlu bir yaşam alanı oluştururken lüks detaylarıyla da ayrıcalıklı bir site yaşamı sunuyor.
 
20.000 m2’lik proje alanının %80’inin peyzaja ayrılmasının yanı sıra tüm bloklarda 5’er kat aralıklarla yer alacak kat bahçeleriyle yeşille iç içe bir yaşam alanı oluşturulacak.
 
Birçok ayrıcalığın bir arada sunulduğu Samsun Towers’ta açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, süs havuzları, basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları ve kişisel gelişim alanlarının yanı sıra her konut bloğunun altında yer alacak fitness center, sauna, buhar odası, aktif spor alanları ve toplantı salonları yer alıyor.
 
Ankastre ürünlerinden vitrifiyelere kadar lider markaların kullanılacağı Samsun Towers ekonomik fiyatlardan alıcı buluyor.
 
65 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği projede 820 TL’den başlayan taksitlerle satışlar devam ediyor.
 
Esenyurt’un yeni cazibe merkezi olacak Samsun Towers’ta teslimler ise 2014 yılında yapılacak.

Etiketler : SAMSUN TOWERS , Samsun Towers reklam yüzü Orhan Gencebay , Ersa İnşaat , Samsun Towers projesi , Orhan Gencebay , Milletvekili Oya Eronat , Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman