Karden İnşaat'ın İstanbul'un sembolü Symbol İstanbul'da 85 bin liraya daire

Karden İnşaat'ın İstanbul'un sembolü Symbol İstanbul'da 85 bin liraya daire

 

Symbol İstanbul'da 85 bin liraya daire
 
Karden İnşaat'ın İstanbul'un sembolü olmaya aday projesi ‘Symbol İstanbul', satışta da sektörün sembolü olacak.
Kısa bir süre önce busidence, residence ve alışveriş-yaşam konseptli projesinin ilk etabındaki 1242 dairenin satışına çıkan Karden İnşaat, yaptığı 800 dairelik satışla sektördeki liderliğini koruyor.
Hayata geçirdiği projelerde dünya standartlarındaki kaliteyi yatırımcılarıyla buluşturmayı amaçlayanKarden İnşaat, başarılarıyla da sektöre imza atıyor. Yatırımcılarına ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla 1000'in üzerinde farklı satış modeli yaratan Karden, satıştaki hızıyla da pazarlama stratejisini doğruluyor. Mart ayında lansmanına çıktığı Symbol İstanbul projesi residence etabında yer alan 1242 dairenin 800'ünün satışını gerçekleştiren Karden İnşaat, ‘en çok satış yapan markalar' arasında başı çekiyor.
Karden İnşaat Proje Geliştirme ve Pazarlama Genel KoordinatörüHakan Buvan, Symbol İstanbul'un gerek mimari yapısı gerekse 176 farklı tipte dairesiyle sektörde ilklere imza atan bir proje olduğunu ifade etti. Yatırımcılara kolaylık sağlamak adına markaya özel satış modelleri geliştirdiklerini anlatan Buvan, “Karden İnşaat, gayrimenkul sektörüne adım attığı günden bu yana kazan-kazan modelini başarıyla uyguladı. Yeni geliştirdiğimiz özel yazılım ile 1000'in üzerinde ödeme modeli yaratabiliyoruz. Hem dünya standardında kaliteyi sunup hem de ona uygun ödeme planları oluşturunca, en çok tercih edilen markalar listesinde ön sıralara oturuyorsunuz. Projemiz her bakımdan olduğu gibi pazarlama modeliyle de dikkat çekiyor” dedi.Buvan, sözlerini şöyle sürdürdü:
“2012 yılındaki performansımız sektördeki pek çok markaya oranla daha iyi. Ciro ve satışta sektörde ilk sıralardayız. Bu yılki satış ciromuz şimdiden 100 milyon TL oldu. Dünya çapında favori projeler arasında gösterilen Symbol İstanbul, her açıdan doğru bir proje.”
Symbol İstanbul hakkında:
KARDEN İnşaat'ın karma konseptli projesi Symbol İstanbul, metrobüse 1,5 km, Atatürk havalimanına 12 km, E-5'e 500 metre, TEM'e 2 km, TÜYAP'a 3 km ve deniz otobüsüne 4 km konumuyla dikkat çekiyor. Symbol İstanbul, gıda alışverişi, her türlü teslimat organizasyonu, kuru temizleme, ev temizliği, evde yemek hizmeti, çilingir, tamirci, boyacı ve camcı, seyahat, eğlence, stil ve alışveriş, veteriner, peyzaj ve hukuki danışmanlık hizmetlerini residence projesinde yaşayan yatırımcılarına sunacak.
Symbol İstanbul'da Ofis Yaşamı:
Symbol İstanbul Busidence tarafında ise, alışveriş ve teslimat organizasyonu, kuru temizleme, temizlik ve teknik servis, yemek, özel davet ve catering, hediye ve çiçek gönderimi, konser, sinema ve etkinlik bilgilendirme, restoran rezervasyon, özel hobi etkinlik workshop organizasyon, fatura ödeme organizasyonu, ofis su, elektrik, telefon bağlatma hizmeti, yol ve hava durumu, döviz kuru ve nöbetçi eczane bilgisi, adres ve yol tarifi bilgilendirme, araç muayene işlemleri organizasyonu, vale organizasyonu, oto yıkama, benzin tedarik istasyonu, oto kiralama hizmeti, özel şoförlü kiralama hizmeti, helikopter ve limuzin kiralama hizmeti, otel ve uçak rezervasyonları, uçak bileti temini, vize hizmeti, telesekreter hizmeti, tercüme hizmeti, toplantı salonu organizasyonu, faks, fotokopi, ozalit gibi teknik ekipmanların temini, evrak arşivleme hizmeti, 7/24 ilaç gönderimi, özel indirimli check-up organizasyonu, ofislere indirimli doktor muayenesi, ambulans hizmeti gibi geniş bir yelpazede Symbol ayrıcalığı sunuluyor olacak.
KARDEN İnşaat hakkında:
Karden İnşaat, Karadeniz Ailesi'nin 1970 yılında başlayan ve tekstil, kimya, enerji gibi birçok alanda faaliyet gösterdiği başarılı KRD Group yolculuğunun bir eseri olarak 2002 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İnşaat sektöründe ilk olarak endüstri yapıların inşası ile faaliyet göstermeye başlayan Karden İnşaat, sonrasında enerji yapıları, okul inşaatları, iş ve alışveriş merkezleri ile yolculuğunu geniş bir boyuta taşımıştır. 2009 yılında konut ve ticari alanda farklı projeler geliştirmeye yönelik çalışmalara başlayan Karden İnşaat, mimariyi estetik ve sağlamlık ile buluşturduğu ayrıcalıklı yaşam projeleri ile inşaat sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır. Karden İnşaat'ın konut sektörüne yönelik ilk Residence projesi AvenueResidence 'dır.

Etiketler : Karden İnşaat , İstanbul sembolü , symbol İstanbul , Karden İnşaat Proje Geliştirme ve Pazarlama Genel KoordinatörüHakan Buvan , Symbol İstanbul Ofis

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman