Denge İnşaat, Kemer Country'de 20 dönüm arazi üzerinde 20 villa yapacak.

Denge İnşaat, Kemer Country'de 20 dönüm arazi üzerinde 20 villa yapacak.

Kemer Country'de geniş bahçeli villa

Denge İnşaat, Kemer Country'de 20 dönüm arazi üzerinde 20 villa yapacak.
 
Geniş bahçe özel havuz ve 3 araçlı otoparkı olan villaların öngörülen metrekare satış fiyatı 6 bin dolar. Satışa eylülde başlıyor.
 
Uzun yıllar gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında önemli taahhüt işlerine imza atan Denge İnşaat Mimarlık, yurtiçinde butik projeler geliştirerek dikkatleri üzerine çekti. Bağdat caddesinin aranan inşaat firması haline gelen şirket, caddede 5 projeyi birden hayata geçirmek için gün sayıyor.
 
Ataşehir ve Mühürdar'da ise şirketin inşaata başladığı iki projesi bulunuyor. Butik projelerle büyüme kararı alan şirketin yeni arazi geliştirme çalışmaları da sürüyor.
 
Binaların hepsi akıllı
 
Şirketin geliştirdiği ve yeni geliştireceği tüm binalarda genel prensip tüm alanların doğru kullanılması ve son teknoloji ile inşa edilmeleri. Kemer Country bölgesinde geliştirilecek proje de yine akıllı bina teknolojisi ile yapılacak. 20 dönüm arazi üzerinde inşa edilmesi planlanan projede 20 özel villa olacak ve villaların hepsi A plus müşteri kitlesine yönelik planlanacak. Her villaya yaklaşık 1000 metrekare alan düşecek. Villaların kendilerine özel geniş bahçeleri ve havuzları bulunacak.
 
Fikirtepe'de 1000 ünite
 
Butik projeler üreten ve bu çizgisini sürdürecek olan şirket, zaman zaman büyük çaplı inşaatlara da imza atacak. Fikirtepe bu yolla geliştirilmesi planlanan işler arasında bulunuyor.
 
Yaklaşık 200 kişilik hak sahibi ile görüşme yapan şirket, eğer burada anlaşma sağlarsa 1000 üniteli konut ve işyeri geliştirecek. Bu projede de lansmana eylül ayında çıkılacak.
 
7 projede satış başladı
 
Şirketin hali hazırda satışına başladığı 7 ayrı proje bulunuyor. Bu projelerin metrekare satış fiyatları projesine ve yerine göre değişmekle birlikte yaklaşık 4 bin lira ile 10 bin lira arasında değişiyor. Projelerin teslim tarihi de 2013 yılı sonu olarak planlanıyor. Tüm projelerde mutlaka resepsiyon yer alıyor. Sosyal donatılar arasında hemen hemen tüm projelerde açılır kapanır fonksiyonel havuz, sauna buhar odası ve fitness solonu bulunuyor.
 
Farklı seçenekler bir arada
 
Denge Ataşehir 56 bağımsız bölümden meydana geliyor.  Konut alıcılarına 1+0, 1+1, 2+1 ve dubleks seçenekleri sunuluyor. Metrekare fiyatı 3 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor. Şirketin farklı oda seçeneği sunduğu bir diğer projesi Denge Ömerpaşa 51. Erenköy'de yükselecek olan proje 8 kattan oluşuyor. 21 dairenin 6 tanesi 2+1, geri kalanı ise 1+1 olarak planlanıyor.
 
Hepsi 4+1
 
Suadiye'de inşa edilecek olan Denge Vapuryolu 13 projesi tek blokta 19 kat olarak planlandı. Tüm dairelerin 4+1 olduğu projede toplam 16 daire yer alıyor. Metrekare fiyatı 8 bin dolar olarak veriliyor. Şirketin Erenköy'de 11 katlı Kantarcı Rıza 29 projesinde ise 16 dairenin hepsi 3+1 olarak projelendirildi.  
 
2+1 isteyenler buraya
 
Tek blok üzerinde Bağdat caddesinde yükselecek olan bir diğer proje Denge Kaşaneler 5 olarak dikkat çekiyor. Burada da 21 dairenin tamamının 2+1 olarak planlandığı görülüyor. Metrekare fiyatı 5 bin 500 lira ile 6 bin 500 lira arasında değişiyor. Sahra-i Cedit'te projelendirilen Denge Sahra 22'de de tüm daireler 2+1 olarak metrekaresi 5 bin 500 lira ortalamadan satılıyor.
 
Yabancı alımları artıyor
 
Denge İnşaat Mimarlık ortakları Mimar Mesut Geniş ve Mühendis Ziya Denizoğlu, yabancı yatırımcılardan da projelere yoğun ilgi olduğunu kaydettiler. Şirketin Gürcistan, Bulgaristan, Libya ve Rusya'da temsilcilikleri bulunduğunu belirten Ziya Denizoğlu, "Bu ülkelerde iş yaptığız kişilerden de yaptığımız projelere ilgi olduğunu görüyoruz. Geliştireceğimiz projelerde yabancılara da satış yapıyoruz" dedi.    EMİNE AÇAR / BUGÜN 

Etiketler : Kemer Country , Denge İnşaat , Ataşehir , Fikirtepe , Denge Ataşehir , Denge İnşaat Mimarlık , Mimar Mesut Geniş ve Mühendis Ziya Denizoğlu

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman