DOĞUŞ İNŞAAT’A ULUSLARARASI KALİTE ZİRVESİ ÖDÜLÜ!

DOĞUŞ İNŞAAT’A ULUSLARARASI KALİTE ZİRVESİ ÖDÜLÜ!

DOĞUŞ İNŞAAT’A ULUSLARARASI KALİTE ZİRVESİ ÖDÜLÜ!

Doğuş İnşaat, BID (Business Initiative Directions) tarafından Altın kategoride Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü’ne layık görüldü. QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri temel alınarak yapılan değerlendirme sonucunda ödül almaya hak kazanan Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. adına ödülü, Yönetim ve Bilgi Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Teymur Şanlılar aldı. Şanlılar, New York’ta düzenlenen törende ödülünü BID'in Başkanı Jose E. Prieto'nun elinden aldı.
 
Kurulduğu 1950 yılından bugüne kadar toplamda 12 milyar doların üzerinde 170 projeye imza atan Doğuş İnşaat, Altın kategoride Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü’ne layık görüldü.
 
Doğuş İnşaat, Müşteri Memnuniyeti, Liderlik, Teknoloji, En İyi Uygulama, İş Sonuçları, ISO 9001 ve Toplam Kalite Yönetimi kriterleri temel alınarak, BID Dünya Kongreleri boyunca gerçekleştirilen oylama sürecinin sonrasında belirlenen QC100 prensiplerine uygunluğu sonucunda ödül almaya haz kazandı.
New York’ta düzenlenen gecede Doğuş İnşaat adına Yönetim ve Bilgi Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Teymur Şanlılar’a ödülü, BID Başkanı Jose E. Prieto tarafından teslim edildi.
 
Business Initiative Directions (BID) Hakkında:
Business Initiative Directions (BID) 178 ülkeye yayılan ve sektörlerinde kaliteye verdikleri önemle liderlik eden şirket ve kurumları takdir ve teşvik etmek amacıyla her yıl, altın, platin ve elmas olmak üzere 3 kategoride zirve düzenlemektedir. Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü, her bir şirkete, liderlik, kalite, yenilikçilik, mükemmellik, teknoloji, müşteri hizmeti ve menuniyeti ve prestij konularında kurumsal başarı elde etmelerinden dolayı verilmektedir. Merkezi İspanya'nın başkenti Madrid'de bulunan Business Initiative Directions (BID), 1987 yılından beri uluslararası iş dünyasında toplam kalite ve sürdürülebilir rekabet konularında çalışan ve uluslararası kalite ve rekabet sertifikasyonu yapan bir kuruluştur. 25 yıldan bu yana da uluslarası kalite ve mükemmeliyet ödülleri veren BID'in başkanlığını, Jose E. Prieto üstlenmektedir. BID'nin kalite sembolü, ABD'den Çin'e kadar birçok ülkede tanınmakta olup seçici kurul, uluslararası iş dünyasının temsilcileri ile kalite ve kurumsal yönetim uzmanlarından oluşmaktadır.
 

Etiketler : DOĞUŞ İNŞAAT , Doğuş İnşaat , Müşteri Memnuniyeti

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman