İnanlar İnşaat, Terrace konseptini Atakent'e taşıyor. 360 derece göl, deniz ve park manzarası

 İnanlar İnşaat, Terrace konseptini Atakent'e taşıyor. 360 derece göl, deniz ve park manzarası

Terrace Tema
İnanlar İnşaatın uyguladığı bir konsept olan Terrace ile Atakent'te Terrace Tema projesi ile tanışmış oluyor. 30 ve 40 katlı 2 lüks kulesi ve geniş peyzaj alanları ile butik çözümler sunuyor

İnanlar İnşaat, Terrace konseptini Atakent'e taşıyor. 360 derece göl, deniz ve park manzarası bulunan 30 ve 40 katlı 2 lüks kulesi ve geniş peyzaj alanları ile butik çözümler sunuyor.

2 blokta 416 daireden oluşan proje, 1+1, 2+1, 3+1 tipteki daire seçenekleri ile her yaşam tarzı için uygun çözümler sunuyor. Terrace Tema dairelerinde, 3 metre tavan yüksekliği de bulunuyor. Projede standart C30 beton sınıfı yerine C50 beton sınıfı kullanılıyor. Bu da, yüzde 67 daha dayanıklı bir yapının ortaya çıkmasını sağlıyor.

Türkiye'nin ilk Tema Parkı'nın yanında yer alan tek butik proje özelliğini de taşıyor. Havaalanına 8 dakika mesafede yer alan Terrace Tema, E-5, Tem'e ve metro, raylı sistem durağına yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlıyor. Şubat 2014'te teslim edilecek Terrace Tema'da satış ofisi ziyarete açıldı.

Etiketler : Terrace Tema , İnanlar İnşaat , Terrace konsepti , Türkiye ilk Tema Parkı , Terrace Tema projesi , inanlar inşaat konut projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman