BİZİM EVLER 5 İLE ISPARTAKULE’NİN EN BÜYÜK YATIRIMCISI OLDU

BİZİM EVLER 5 İLE ISPARTAKULE’NİN EN BÜYÜK YATIRIMCISI OLDU

 

BİZİM EVLER 5 İLE ISPARTAKULE’NİN
EN BÜYÜK YATIRIMCISI OLDU
 
Emlak Konut GYO tarafından nitelikli konut bölgesi olarak belirtilen Ispartakule’ye yaptığı yatırımlarla bölgenin gelişimine büyük katkı sağlayan İhlas Yapı A.Ş. bölgedeki beşinci projesiyle Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıktı. Firmanın bölgedeki en yeni projesi Bizim Evler 5 de 15 Haziran Cuma günü düzenlenen basın toplantısında lanse edildi.
 
2009 yılında teslimleri tamamlanan Bizim Evler 1 projesine gelen yoğun talebi karşılamak üzere aynı bölgede yatırımlarına aralıksız devam eden İhlas Yapı A.Ş.’nin Ispartakule’de yaklaşık 300.000 metrekarelik alan üzerinde Bizim Evler markalı 5 konut projesinde imzası bulunuyor.
 
Kaliteli, geniş ve ferah yaşam alanları oluşturmak amacıyla projelendirdiği Bizim Evler markalı konutlarla toplam 503.000.000 TL’lik bir yatırım yapan İhlas Yapı A.Ş. bölgenin en geniş yaşam alanını inşa ediyor.
 
15 Haziran Cuma günü düzenlenen basın toplantısında, Bizim Evler 5 ile bölgenin en büyük yatırımcısı olduklarını belirten Mimar Dr. Recai Akdoğan; “Ispartakule’de Bizim Evler markasıyla inşa ettiğimiz ilk üç projemizde yaşam devam ediyor. Bölgedeki dördüncü projemiz Bizim Evler 4’ün inşasında da sonu gördük, kaba inşaatı tamamladık. Bizim Evler markasıyla Ispartakule’de çok beğenilen bir konsept oluşturduk. Şimdi de Bizim Evler 5 projemiz ile Ispartakule’ye yeni bir yaşam merkezi kazandırıyoruz. Bu doğrultuda Ispartakule’deki 5 projemizle birlikte, bölgeye 503 milyon TL’lik bir yatırım yaptık ve toplam 300 bin metrekarelik bir alan ile bölgenin en geniş yaşam alanını oluşturduk. Bölge hastanesi, okullar ve metro gibi bir çok büyük yatırımın yapılacağı Ispartakule gibi bir uydu kente yakışır projeler inşa etmenin gururunu yaşıyoruz.” dedi.
 
Bizim Evler 5 Satış Müdürü Mehmet Erhan Değerli; “2007 yılında Bizim Evler 1 projemize başladığımızda bu kadar talep göreceğimizi ve aynı bölgede 5 proje inşa edeceğimizi biz de düşünmemiştik. Bizim Evler markalı tüm projelerimize yoğun bir talep alıyoruz. Projelerimizi, bizden konut alanların istekleri doğrultusunda planlıyoruz. Modern hayatın gerektirdiği ve ailenin tüm bireylerinin ihtiyaçlarına yanıt verecek yaşam alanları oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu da Bizim Evler markalı konutlarının beğeni toplamasının en büyük nedenidir. Özetle eviniz her şeyinizdir onu iyi seçin diyoruz.” dedi.
 
BİZİM EVLER 5 KALİTESİYLE BEKLENTİLERİN ÜZERİNE ÇIKTI
 
İhlas Yapı A.Ş.’nin Ispartakule’de büyük beğeni toplayan Bizim Evler markalı konut projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Bizim Evler 1, Bizim Evler 2, Bizim Evler 3 projelerinin erken tesliminden sonra 780 konutluk Bizim Evler 4’te inşa çalışmaları hızla devam ediyor. Bölgedeki talebi değerlendiren İhlas Yapı A.Ş. kalitesinin yanı sıra geniş ve ferah yaşam alanlarıyla öne çıkacak Bizim Evler 5 projesini de satışa sundu.
 
Modern hayatın gerektirdiği tüm yenilikleri ve ihtiyaçları projelerine yansıtan Bizim Evler markalı konutları özellikle kalitesiyle öne çıkıyor.
 
Bizim Evler, konseptini devam ettirerek Bizim Evler 5’te de yine özlenen bir yaşam alanı oluşturuluyor.
 
Genellikle ailelere hitap eden Bizim Evler projeleri yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Yaşamın başladığı Bizim Evler 1, Bizim Evler 2 ve Bizim Evler 3’te yüksek prim oranları ve kolay kiracı bulma imkanları da yatırımcıların ilgisini Bizim Evler markasına çekiyor.
 
Stüdyo ve 1+1 dairelerin yer almadığı Bizim Evler 5’te daireler 194 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve %5 peşinat imkanıyla satışa sunuldu. Kısa süreliğine geçerli olacak lansman fiyatlarına ek olarak; nakit alımlarda %5 indirim ve mortgage kredilerine 120 aya kadar düşük faiz oranlarıyla Bizim Evler 5’ten daire sahibi olmak mümkün.
 
67 bin 191 metrekare arsa üzerinde projelendirilen Bizim Evler 5’te 684 daire yer alacak. Stüdyo ve 1+1 dairelerin yer almadığı projede 108, 115 ve 129 m2’lik 2+1, 168 m2’lik 3+1 ve 205 m2’lik 4+1 daire tipleri bulunuyor.
 
Bütün dairelerde ankastre ürünler ve klimanın yanı sıra büyük 2+1 , 3+ 1 ve 4+1 dairelerin tümünde çamaşır odası, ebeveyn banyosu ve yine tüm 3+1 ve 4+1 dairelerde giyinme odaları bulunmakta.
 
Bugüne dek inşa edilen tüm Bizim Evler markalı konut projelerinde olduğu gibi Bizim Evler 5’te de peyzaja geniş yer ayrılıyor. Kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı, göl kafeler ve sağlık merkezi gibi sosyal alanlara da büyük yer ayrılan proje 110 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçiriliyor.
 
Bizim Evler sitelerinde profesyonel yönetim anlayışıyla en uygun aidatlarla site sakinlerine hizmet veriliyor.
 
Bizim Evler 5 projesinde de kapalı yüzme havuzu ve sosyal tesisler aidata dahil olarak site sakinlerine hizmet verecek.
 
Mimarisi’nin İhlas Yapı Proje Grubu’na ait olduğu Bizim Evler 5’te teslimler ise 15 Haziran 2014’te yapılacak.
 
Proje Künyesi
 
Projenin adı:
İnşa eden firma:
Lokasyonu:
Toplam arsa alanı:
Toplam inşaat alanı:
İnşaata başlama tarihi:
Teslim tarihi:
Yatırım bedeli:
Konut tipleri:
Daire sayısı:
Daire başlangıç fiyatları:
 
 
 
Sosyal alanlar:
 
Proje mimarı: 
Ana yollara uzaklığı:
Bizim Evler 5
İhlas Yapı A.Ş.
Ispartakule
6.7191,70 m²
100.786 m²
15.06.2012
15.06.2014
110.000.000 TL
2+1, 3+1, 4+1
684
115 m² (2+1) 194.000 TL’den
168 m² (3+1) 308.000 TL’den
205 m² (4+1) 354.000 TL’den
başlayan fiyatlarla
Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness, Sauna, Türk Hamamı, Fin Hamamı, 2 Adet Göl Kafe, Sağlık Merkezi
İhlas Yapı Proje Grubu
1 km (Bahçeşehir Gişelerine Mesafesi)

Etiketler : Emlak Konut GYO , BİZİM EVLER 5 , Ispartakule , Bizim Evler 1 , Bizim Evler , markalı konutlar , hlas Yapı Proje Grubu

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman