Babil Kuleleri'nde serinleten yaz fırsatları

Babil Kuleleri'nde serinleten yaz fırsatları

 

Uluhan Grup, Babil Kuleleri'ne terfi etmek isteyenlere
benzersiz fiyatlar sunuyor
Babil Kuleleri'nde serinleten yaz fırsatları
 
İstanbul'un yükselen yıldızı Esenyurt'ta karma kullanım mimari özelliğine sahip yaşam ve iş merkezi Babil Kuleleri, yeni bir yaşam tarzına adım atmak isteyenler ya da kazançlı bir iş kurmak isteyenlere bulunmaz fırsatlar sunuyor. Babil Kuleleri'nde 1+1 daireler 80 bin TL'den,
Babil Çarşı'da ise dükkanlar 195 bin TL'den başlıyor.
 
Esenyurt'un çıtasını yükseltmeye aday, bölgede başta bina sağlamlığı ve konfor olmak üzere her bakımdan model olmaya hazırlanan Babil Kuleleri, yeni bir yaşam ya da iş kurmak isteyenler için büyük avantajları beraberinde getiriyor. Babil Kuleleri'nde 1+1 daireler 80 bin ila 124 bin TL, 2+1 daireler 187 bin TL ila 240 bin TL, 3+1 daireler 195 bin TL ila 240 bin TL, Babil Çarşı'da yer alan mağazalar ise 195 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 
 
Babil Kuleleri'nde yer almak isteyenler için yaz aylarına özel büyük bir fırsat sunduklarını belirten Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen, yaşam merkezinin tamamlandığında yatırımcısına yüzde 100 oranında kazanç sağlayacağının altını çiziyor. 
 
Dört dörtlük sosyal imkanlar
Babil Kuleleri bünyesinde yer alan, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarının buluşacağı, Babil Çarşı, 20.000 m2 Babil otopark alanı, 1500 m2 Babil market alanı, 1000 m2 Babil kreş alanı, 300 m2 Babil açık havuz, 100 m2 Babil kapalı havuz, 4 adet Babil büyük sinema salonu, 4 adet Babil spor salonu, 824 m2 adet Babil fitness merkezi, Babil SPA, Babil sauna, 120 m2 Babil havuz kafe, Babil seyir terasları ve 360 derece panaromik deniz manzarası Babil Kuleleri'nin sunduğu imkanlar arasında yer alıyor. Babil Kuleleri, Uluhan Grup tarafından 2013 Nisan ayında tamamlanacak. 
 
Bina Yönetim Sistemleri'ni Türkiye'nin bu alanda en büyük kuruluşlarından Koza Yönetim A.Ş.'nin üstlendiği Babil Kuleleri'nde full consierge hizmetleri sunuluyor. Farklı bir çarşı konsepti olan Babil Çarşı'ya da sahip olan Babil Kuleleri'nin proje bedeli 132 milyon euro.
 
Başka bir çarşı: Babil Çarşı
Babil Çarşı için geliştirilen kazanç garantili iş kurma modeli Türkiye'de bir ilk olma özelliği  taşıyor. Bilgen, yeni iş modelinin önümüzdeki dönemde kurulacak yeni yaşam ve iş merkezleri için de örnek bir uygulama olmasını dilediğini belirterek, yeni sistem sayesinde sektörel kuruluşların gereksiz riskler üstlenmeden doğrudan işlerine odaklanmalarının sağlandığı ve kazançlarının garanti altına alındığının altını çiziyor.     
 
İster dükkan al ister kirala
Babil Çarşı'da yer alan mağazalar sabit ya da değişken olarak kiralanabiliyor. Örneğin bir haftalık ya da daha uzun bir süre mağaza kiralamak Babil Çarşı'da mümkün oluyor. Bu sayede Babil Çarşı'da kısa bir süreliğine ya da belli bir mevsimsel dönemde iş yapmak isteyenler, benzeri olmayan özel bir imkandan yararlanabiliyor. Bununla birlikte, Babil Çarşı'dan mağaza satın alanlara önemli bir kolaylık da sağlayan Uluhan Grup, mağaza sahiplerine kiracı bulmayı da taahhüt ediyor.
 
Bölgenin yeni çekim merkezi
Babil Çarşı, çeşitli ürünlerin bir arada bulunacağı daimi sergi alanları, 200 kişilik tiyatro salonu, açık/ kapalı havuzları, açık hava sinemaları, fitness ve spa salonlarıyla diğer projelerden ayrılıyor. 24 saat hizmet veren 1000 m2'lik kreşin yanı sıra spor alanı, kültürel etkinlik ve AVM'yi bir arada sunan Babil Çarşı'nın, tek mekanda çok yönlü hizmet sunma avantajıyla bölgede çekim merkezi haline gelmesi bekleniyor.
 
 
Kısaca Uluhan Grup - Uluhan Grup, Esenyurt'un çehresini değiştirecek iki büyük yaşam ve iş merkezi inşa ediyor. Acunkent ve Uluhan Babil Kuleleri'ne aynı anda imza atan Uluhan Grup, ev sahibi olmak isteyen ailelere sunduğu geniş sosyal imkanlar ve kredisiz, kefilsiz, vade farksız, faizsiz uygun ödeme planıyla büyük kolaylıklar sağlıyor. İki büyük kentsel dönüşüm projesiyle sosyal yaşamı yeniden tasarlayan Uluhan Grup, Esenyurt'un çıtasını çok daha yüksek bir konuma taşımayı hedefliyor. Dört dörtlük yaşam merkezlerini hayata geçiren Uluhan Grup'un ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa edilen Acunkent ve Babil Kuleleri'nin bina yönetim sistemleri ise inşaat sektörünün köklü kuruluşu Koza Yönetim A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek.

Etiketler : Babil Kuleleri , İstanbul yükselen yıldızı Esenyurt , Uluhan Grup , Babil Kuleler , Koza Yönetim A.Ş

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman