Garanti Koza 3+1 ev verecek

Garanti Koza 3+1 ev verecek

Garanti Koza 3+1 ev verecek

Garanti Koza, İstanbul'a alışveriş heyecanı katan İstanbul Shopping Fest'in destekçisi oldu.
 
Esenyurt'ta 450 bin metrekare arsası bulunan Garanti Koza, 2500 konutun teslim edileceği Koza Şehir'de 2500 konutlu yeni etap inşaatlarda metrekaresi 2 bin liradan ev satacak
 
Esenyurt'u yeni bir çekim ve cazibe merkezi yapmak üzere yola çıkan Garanti Koza 450 bin metrekare arazinin 250 bin metrekaresi üzerinde geliştirdiği 1750 konutlu Akkoza ve 880 konutlu Koza Şehir'de teslime hazırlanırken bir yandan da geri kalan arazide yeni etapların hazırlıklarına başladı.
 
Şirket, ilçede geliştirdiği projelere yenilerini dâhil ediyor. Yakın zamanda satış duyurularına başlanacak olan etapta toplam 2 bin 500 konut bulunacak.
 
Ödemede kolaylık
 
1+1'den 5+2'ye farklı büyüklükte konutlara yer verilecek projede, metrekare fiyatları kısa bir süre geçerli olmak üzere 2 bin liradan başlayacak. Ödemede ise şirket bünyesinde düşük peşinat ve 5 yıl vade imkânı sunulacak
 
20 dönüme sosyal tesis
 
Farklı bir mimariyle tasarlanacak evlerde fiyatın yanı sıra spor kompleksiyle de şirketin iddialı olduğu görünüyor. Tüm etapların kullanımına açık olarak hizmet vermesi planlanan spor kompleksi 20 dönümlük arsa üzerinde 5 bin metrekarelik kapalı alanda inşa edilecek. Tesiste Türk hamamı, çocuk bakım ünitesi, dinlenme alanları, acık kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar banyosu ve tenis kortları bulunacak.
 
20 bin kişi yaşayacak
 
Garanti Koza Yönetim Kurulu Üyesi ve Realty World Türkiye CEO'su Serhan Baykal, Akkoza Projesinin Esenyurt Bölgesi'ni cazibe merkezi haline getireceğini, bu projeyle Esenyurt'un, İstanbul'da ikinci Etiler olacağını kaydetti.
 
Kendi yaptıkları projelerde yaklaşık 20 bin kişinin yaşayacağını kaydeden Baykal, "Türkiye'de yapılan bina sayısı yetersiz. İyi projeler üretilirse yabancı yatırımcılar Türkiye'yi tercih eder" dedi.
 
5 yıl proje geliştirecek arsa stoku var
 
Şirketin İstanbul'da merkezi lokasyonlar başta olmak üzere birçok yerde 1 milyon metrekareye yakın arazi stoku bulunuyor.
 
Zeytinburnu Veliefendi'de 70 dönüm, Çamlıca'da ise villa projesine uygun arazileri bünyesinde tutan şirket 2011 yılında 500 milyon liralık yatırım gerçekleştirdi. Bu yıl ise yatırım rakamının yüzde 20 artırılması planlanıyor.
 
Alışveriş yapana 3+1 ev
 
Garanti Koza, İstanbul'a alışveriş heyecanı katan İstanbul Shopping Fest'in destekçisi oldu. Shopping Fest kapsamında çekilişle 3+1 ev veren ve açılışta düzenlenen Hadise konserinin destekçisi olan Garanti Koza'nın organizasyona katkısı 500 bin lirayı buldu.
 
9-29 Haziran tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Shopping Fest kapsamında bir talihlinin Koza Evleri'nden 3+1 daire kazanacağı çekilişe, banka ve banka kartı ile her 25 lira ve üzeri alışveriş yapanlar katılabilecek. Çekiliş Temmuz ayının sonunda yapılacak. EMİNE AÇAR / BUGÜN 

Etiketler : Garanti Koza , İstanbul , İstanbul Shopping Fest , Koza Şehir , Esenyurt , Garanti Koza Yönetim Kurulu Üyesi , Realty World Türkiye CEO Serhan Baykal

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman