Büyük Kırmızı Ev' Anadolu'ya gitti!

Büyük Kırmızı Ev' Anadolu'ya gitti!

Büyük Kırmızı Ev' Anadolu'ya gitti!
Akbank'ın 'Büyük Kırmızı Ev'i Türkiye'de ev sahibi olmak ve gayrimenkule yatırım yapmak isteyen binlerce kişiyle buluştu.

Akbank'ın, elverişli koşullar ve özel avantajlarla konut sahibi yaptığı ''Büyük Kırmızı Ev'' projesi Türkiye'nin dört bir yanında ev sahibi olmak ve gayrimenkule yatırım yapmak isteyen binlerce kişiyle buluştu.

Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Akbank Büyük Kırmızı Ev'in ev almak isteyenlere sağladığı tüm avantajları ayrıntılarıyla anlatmak için evlerini müşterilerinin ayağına taşıdıklarını belirtti.

Tözge, Akbank Büyük Kırmızı Ev'i tüketicilerine tanıtmak ve sağladığı avantajları anlatmak için düzenledikleri Türkiye turunun, tamamen yenilikçi bir uygulama olduğunu belirterek, şu ifadelere yer verdi:

''Gittiğimiz illerin önemli alışveriş merkezleri ya da kentin ana caddelerinde düzenlediğimiz bu etkinliklerde tam anlamıyla ev ve konut kredisi alımı ile ilgili bilgilendirme, eğitim çalışması yaptığımızı ve ilginin çok fazla olduğunu söyleyebilirim. Dileyen ziyaretçilerimizin konut kredisi başvuru taleplerini anında karşıladık. Tüketiciler konut kredisi ve avantajlarını öğrenmekten ve Akbank Büyük Kırmızı Ev ile tanışmaktan dolayı çok memnun. Bu etkinliklerde, yalnızca Akbank Büyük Kırmızı Ev'in avantajlarını anlatmakla kalmadık. Genel olarak emlak piyasası hakkında da bilgilendirme yaptık. Konut kredilerinin diğer kredi ürünlerinden daha karmaşık bir sürece sahip olması nedeniyle, tüketicilerin bu süreci hızlı ve rahat sonuçlandırabilmeleri için onlara bilgilendirme yapmayı ve yardımcı olmayı amaçladık. Özellikle de, Akbank Büyük Kırmızı Ev'in, her bir kişi için, bu kişinin koşullarına uygun olarak ne gibi avantajlar sunduğunu, bu avantajlardan yararlanmak için neler yapılması gerektiği konularında da bilgilendirdik.''

Açıklamaya göre, mayıs ve haziranda Adana, Konya, Antalya, İzmir, Bursa, Kocaeli, Ankara ve İstanbul'da düzenlenen etkinliklerde, projenin kampanyaları, konut kredisi ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Bilgilerini Büyük Kırmızı Ev stand görevlisine bırakan ya da etkinlik alanındaki telefondan Büyük Kırmızı Hat'tı arayıp konut kredisi başvurusunda bulunan müşterilere Akbank'ın avantajlı konut kredileri sunuldu.

Etkinlik kapsamında, Büyük Kırmızı Hat üzerinden konut kredisine başvuranlar dosya masrafı olarak 1,000 TL yerine 750 TL ödedi. 1-5 yıl vade aralığında yüzde 1,02, 6-10 yıl vade aralığında yüzde 1,03 faiz oranlarından yararlandı. Stant alanında görevli hostesler, i-pad'ler aracılığıyla Büyük Kırmızı Ev web sitesi üzerinden bilgilendirme yaparken, örnek ödeme planı ve başvuru için gerekli evrakların bilgisini de paylaştı. Etkinlik kapsamında başvurusunu yapan ya da bilgilerini bırakanlar, etkinliğe özel fiyatlamalardan 30 Haziran'a kadar yararlanabilecek...  eko ayrıntı

Etiketler : Akbank Büyük Kırmızı Ev , Büyük Kırmızı Ev , akbank , gayrimenkule yatırım , Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman