Sur Yapı AdaPark'ta konforlu bir yaşam siz bekliyor

Sur Yapı AdaPark'ta konforlu bir yaşam siz bekliyor

 

Sur Yapı AdaPark'ta, konforlu bir yaşam siz bekliyor
Yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam alanı sağlayacak olan AdaPark, konforlu bir yaşam seçeneği sunuyor.
İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan  AdaPark’ta ev sahibi olanlar site içerisinde yer alan meyve bahçelerinden taze meyvelerini dalından kopararak yiyebilecek. Balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan AdaPark, nar, elma, kiraz, kayısı gibi ağaçlarla süslü meyve bahçeleriyle unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak.  
AdaPark size  yalnızca bir ev değil, yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor. AdaPark’ta zamanınızı su yolları ve göletler arasında doğayla iç içe geçirecek, bir iskelede güneşin batışını izleyeceksiniz.
Yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje, sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan AdaPark’ta, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay - bayan sauna, yüzme havuzları, bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla  spor, sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçası. Açık ve kapalı oyun alanları, oyun gemisi, oyun evi, medya salonlarıyla AdaPark, çocuklarınız için bir eğlence cenneti. Üstelik tüm bu olanaklardan ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanabileceksiniz.  
Metroya yürüme mesafesinde yer alan AdaPark’ta ulaşım da oldukça kolay olacak.
Adapark’ta Peşinat Yok Taksit Yok ! 6 ay sonra taşın 12 ay sonra ödemeye başla!
Adapark’ta ‘’6 ay sonra taşın 12 ay sonra ödemeye başla’’ kampanyasında 120 ay vadede ilk 12 ay kredi taksidinizi biz ödüyoruz. Gelin kredinizi cazip kredi oranları ile şimdi kullanın, taksitlerinizi oturduktan sonra ödemeye başlayın.
www.adapark.com.tr

Etiketler : Sur Yapı AdaPark , AdaPark , konforlu bir yaşam seçeneğ , sur yapı kampanyalı konut projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman